Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trec12

    addikt

    válasz Oliverda #49 üzenetére

    Igazán akkor örülnének szerintem ha ezrével vándorolnának hozzájuk...Ha most húznának egy merészet; mondjuk átalakítanák az áraikat természetesen jelentősen kedvező irányba na az hatalmasat szólna.... :K
    A két T betűsnél asszem egymásnak szaladnának a folyosón a döntéshozók és végre elmondhatnánk, hogy van valami verseny.....

    [ Szerkesztve ]

  • ViZion

    félisten

    válasz Oliverda #49 üzenetére

    +1
    és én is örülök, h vodkafonra váltottam, netet is meg mindent. Az a havi 20-30k nem volt pénz a trékomnak, gyk. nem voltak hajlandóak meghosszabbítani a szerződést, nem tudtak kütyüt mutatni. A kb. 6-8 év hűséges önszopatásért ennyi jár. Ott is volt tavaly összeomlás, meg nem tudunk bejelentkezni, etc... sajna abból nem lett cikk, de sokan qvaanyáztuk őket a helyi "képviseleten". Mondjuk itt ez egy lyuk, meg is vezetik a népet, pár éve sem voltam jófej, mikor mertem kérni, h ne a laptopon, bekapcsolt wifivel demózzák a mobilnetet... ;] :D Szal. átsétáltam vodáékhoz: leültettek, sajna kávé és süti nem volt, de mindent mutattak, hoztak, ajánlottak... VEVŐ voltam. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • brazos

    senior tag

    válasz Oliverda #49 üzenetére

    Talán amiatt maradt ki, hogy a kormányzati flotta szolgáltatója a Vodafone ?
    És akkor igenis van okuk örülni...
    Ugyanis:
    Rengeteg elégedetlen -jogosan!!! - ügyfél természetes reakciója lesz az hogy szolgáltatót vált!
    Ez ok is!
    DE! Melyik szolgáltató nem emelt?(még?)
    A Voda meg a Digi, meg még a Blue utóbbi kettő még elvileg nem jelentős tényező, de a lehetőség miatt, vagyis , hogy nemcsak a Voda-hoz lehet menni - esélyegyenlőség, avagy nem lóg ki a lóláb! - így a Digi meg a Blue épp kapóra jönnek a pakliban. Ugyanis, hogyan lehet gyorsan, rövid idő alatt rengeteg új, fizetőképes ügyfelet szerezni a kormányzati flottát támogató - és emiatt a flottás dolog miatt nagy valószínűséggel költségesebb szolgáltatást kényszerűen elkönyvelő mobilos cégnek?
    Hát úgy, hogy a kormányzati flottás csomagokat megrendelő kormányzat egyik, a kormányzat által üzemben tartott hatósági minisztériumában kötnek a szolgáltatókkal egy furcsa szolgáltatási szerződést az éppen akor kissé farkasvakságban, vagy rövidlátásban szenvedő hivatalnokok, és minden meg van oldva. Aki tényleg aprópénzből él, és tengeti magát, az sorban fog állni, aki meg ún. leszarja a dogot, és szolgáltatót vált -lásd a fizetőképesebbik réteg - az meg megy másik, metán a Voda-s szolgáltatóhoz, vagy mivel a lehetőség -esélyegyenlőség adott(ki van ez találva érem!) esetleg a Digi-nél, vagy a Blue-nél fog kikötni. Tipikusan, a kecse is jól lakott, a káposzta is megmaradt dolog esete forog fenn.
    Azért arra a hangoztatott,de kevés visszhangot kapott új augusztusi NMHH-s törvényre igen kíváncsi leszek, hogy boritja fel még jobban, vagy netán teszi rendbe ezt a jelenlegi fejetlenséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák