Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz DuplaZso #15 üzenetére

    Bérelt vonal? :DDD
    Ne röhögtess, többe kerül invitelnél a 100/100-as bérelt vonal mint az egyhavi fizetésem, ami nem kevés...
    Itt egészen konkrétan rákérdeztem tavaly a lehetőségeimre, mondtam, hogy többet is fizetek.
    Erre elővesz egy céges, nagyhálózati árlistát, amiben 5 éves szerződéssel a 100/100 legolcsóbb változatban havi 740.000+fa....
    Annyiért már beköltözök a dataplexbe is. :U
    Itt is van választási lehetőség, sőt, gyorsabb csomag is van!
    Kemény 8/1-es KÁBELnet, még 3.000-el többért, és folyamatos, óránkénti megszakadásokkal... :((
    Németországba mikor kint vagyok cégnél, van egy bérelt lakásom, ahova megyek, münchenben, ott kicsüng a falból a 100megabit, havi 20ójróért. Mióta ott vagyok, egy szakadás, szaggatás nem volt, folyamatosan megvan a 100/100.
    Ott tudok skypeolni, feltölteni, netrádiót hallgatni, játszani, és letölteni is egyszerre.
    Itthon is lehet, digi-nél, ha panelba költözök... :((
    Pedig oly egyszerű lenne, mint az idős svéd néninél, hogy beteszik hozzám a több milkás cisco routert, majd jól szárítja nejem a ruhákat rajta, miközben pöffeszkedek a 40gigabiten.
    Városban van gigabit-es vonal, mért nem lehet leágaztatni, vagy legalább elkezdeni a leágaztatást az emberekhez? :F
    T-köm már évvégre 50/25-ös, vagy még gyorsabb netet akar bevezetni, upc is, invitel meg egy dekányit se fejleszt, digi is fog 100/100-as netet kínálni... :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák