Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RawrRr

    tag

    válasz nyisziati #45 üzenetére

    1. Háború, mindenki ezt csinálta, és minden háborúban ezt fogja csinálni. Ilyet csak azok rónak fel a másik félre, akik izolálva élnek valahol a 10. emeleten. Nem call of duty meg battlefield a háborús helyzet.

    2. Neked ez "kegyetlen" (LOL) másnak ez normális. Szerintem a kolbász sem éppen egy vicces kaja, ha azt nézed az állatot a saját belébe préseled bele, és lehetne sorolni a végtelenségig. Egyébként a szerző önmagáról mondja el, hogy segg buta, mivel neki minden kínai ami kelet. Egybe veszi Koreát, Vietnámot, Thaiföldet és Kínát, mert azt sem tudja mit hazudjon bele a cikkbe, pár random kép alapján.

    3. Nem értem ezzel mi a gond, ráadásul egy hoaxot hoz fel amit UrbanLegends már legalább 50x cáfolt. Nagyjából az összes országnak vannak ilyen italkülönlegességei, akiknek van valós, több ezer éves múltjuk / kultúrájuk. (Jobban nevettem volna, ha a csecsemő evéses performanszot hozod fel, mert gondolom azt is elhitted)

    Talán nem ilyen "lájkolcsizz, hogy olvascsizhasd az oldalcsit" oldalakról kellene felépítened a világképed, nem gondolod?

    (#48) VaniliásRönk: Rád szintén igaz az utolsó mondatom. A világ bármely részéről tudok neked hatásvadász cikket írni (itthon is volt az elmúlt 50 évben 5-6 kannibalizmusos történés), minimális (vagy nulla) valóság alappal, és ha vagy olyan homályos, hogy pár ember alapján ítélsz meg több milliót / milliárdot, az nem az én szegénységi bizonyítványom.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

Új hozzászólás Aktív témák