Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz MaUser #81 üzenetére

    Én soha nem értettem, hogy Horthy miért ennyire vitatott történelmi személy, a fontosságát meg még annyira sem. Nem volt különösebben zsidógyűlölő, meg zsarolták, és amennyire tudta a budapesti zsidókat meg is védte, ez különben a Mazsihisz is elismerte még a 2000-es évek elején, amikor még nem volt ilyen a helyzet mint most... Viszont ezt a Horthy kultuszt se tudom hova rakni, egyszerűen egy megzsarolt báb volt, nem volt népirtó, mint ahogy az egyik oldal beállítja, de nem is volt akkora hős, mint amennyire a jobb oldal nyomatja...

    Nem igazán szeretem a szélsőséges embereket, nekem egy Horthy szobrát festékkel leöntő Dániel Péter ugyanolyan primitív és szélsőséges, mint egy zsidózó skinhead. A baj, hogy az ország kezd teljesen szélsőséges lenni, régen csak a jobb oldalra volt ez jellemző, de amilyen keresztényellenes-magyarellenes cikkeket olvasok az indexen vagy a 444-en az sajnos azt mutatja nekem, hogy a liberális oldal is tud ugyanolyan sötét és korlátot gondolkodású lenni. És sajnos mostanában egyre inkább.

    Amúgy hogy jutottunk el a cikktől ideáig? :DDD

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák