Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Somatom #360 üzenetére

    [link] Mennyire igaza van. Tényleg nem lehet már erről a témáról higgadtan beszélgetni mert mindig megjelenik egy-két a vérbeforgó szemű villany-náci és két lábbal beléd száll, hogy te vagy a hülye mert a belsőégésű motor rég elavult, a kukába való és az ilyen hülye dinoszauruszok miatt fuldokolnak a nagyvárosok és lesznek tüdő rákosak még a bébifókák is. Holott csak más a véleményed mert másak az igényeid. De ez felfoghatatlan a számukra. Még ha tényszerűen levezeted neki, hogy anyagilag sem éri meg mert nagyon nem jön ki a matek neki az sem elég. Akkor is te vagy a villanyautó ellenes hülye. Mert csak. És akkor ne dagadjon az ember halántékán az ér amikor összeakad a neten egy ilyen baromarccal. :P

    Én már csak elvétve megyek nagy távokat de szívesen lecserélném a lusta szívódízel munkás T4-et valami dinamikusabb erősebb villanyosra mert néha bent van több láda szerszám hegesztőgépek palackok 4mázsa vasanyag miegymás. De! amellett, hogy a villanyfurgonok használtan is megfizethetetlenek a hatótávjuk és a hasznos teherbírásuk is egy rossz vicc. Személyautónak jöhetne villanyos de az meg olyan keveset fut nálunk, hogy egy 20litert fogyasztó v8-al is járhatnánk akár. Nálam több szempontból is bukó a villanyos. De biztos én vagyok a szemellenzős szűk látókörű hülye.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák