Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cog777

    senior tag

    A Win7-ben lévő frissítési mechanizmus nem nyerte el a tetszésemet. Egyrészt az hogy feldob egy ablakot amikor húúúúúúúúúúúú de fontos frissítés van az külön jó mert jártam úgy h Wordbe szerkesztettem egy fontos doksit, entert nyomva pont akkor bukkant fel h újra akarom-e indítani a Win-t. Persze megnyomtam a gombot. Remek. Megmaradt a doksi, de elég ideges lettem.

    A másik esetem:
    Hiába kapcsoltam ki az automatikus frissítés telepítését és állítottam be az értesítést, valamelyik frissítés visszakapcsolta a Win 7-ben. Ennek köszönhetően újraindította magát a win, nekiállt konfigurálni magát fél óráig, miközben sűrgős munkánk lett volna. Legszívesebben kinyomtam volna a gépet.

    Másrészt sokszor csak altatom a gépet mert sok minden van folymatosan nyitva. Nem szívesen indítgatom újra a gépet, én szívesen látnák olyan funkcionalitást h NE kelljen újraindítgatni a gépet egyáltalán.

    HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

  • cog777

    senior tag

    válasz moonman #44 üzenetére

    Kitalálni? Aha. Kollégám előtt írtam a doksit, Entert ütve csak azt érzékeltük h valami ablak bevillan és máris újraindult a Win 7 (szabályosan persze) és ezután telepítette a frissítéseket. Akkor ez mi volt? Nyugodt lehetsz h nem találtam ki.

    Persze nem értem rá ezzel foglalkozni, pedig korábban átállítottam a Control Panel\System and Security\Windows Update\Change settings -ben Check for updates but let me choose... -ra. Akkor ki vagy mi állította át? Feltételezem h vagy egy program vagy frissítés.

    Így aztán másodszor is sikerült ilyenbe belefutni, kollégám megnézte a nyomtatót, mire félrefordult addigra már számolta a konfigurálás százalékokat.

    HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

Új hozzászólás Aktív témák