Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz BerserkGuts #69 üzenetére

    Jajj, minden fórumban van panaszkodó, mindegyik foglalatnak a topikja tele van reklamálóval. Pl. én sem tudom használni az alaplaphoz ajánlott ramokat a gyári!!! órajeleken. Sőt, ha egyedül azok a modulok vannak az alaplapban, memóriahibát dob (ezért is vettem még 16GB-ot, mert ha nem indul a gép, akkor kiszedem a 2x8 GB alaplaphoz ajánlottat és csak a kompatibilitási listán nem szereplő memóriával hajlandó elindulni).

    Ha neked a wottal bajod van, akkor ott nálad lesz a probléma.
    Vagy szerinted biztosan EZ a videó is hazudik.
    Valamiért inkább hiszek egy ilyen összehasonlításnak, mint neked. Érdekes, hogy neki megy bőőőven 40+ átlag fps-el maximum(!!) beállításon, neked meg minimumon (!!) nem képes tartani valamilyen fpst. Hihető.
    AM3 esetén valóban voltak mikrolaggok (ellenfél megjelenésekor, meg kilövésekor), de egy az, hogy azóta változott a játék motorja is, ami a fő ludas volt a dologban, másrészről már rég nem bulldozer dolgozik a gépekben.
    Vagy van fenn valami totálsz*r modod, vagy valamit nagyon, de nagyon rosszul csinálsz. (Nekem pl. olyan modok vannak fenn, ami miatt kb. 3x akkora a töltésidő indításnál is meg játék közben is...)

    [ Szerkesztve ]

  • AxBattler

    félisten

    válasz BerserkGuts #69 üzenetére

    Megint csak azt tudom írni: a korábbi APU szériáknál is előfordult probléma a memóriával, kompatibilitással, OC-vel, egyebekkel... aki tájékozódott, az nagyjából előre sejthette, hogy milyen hullámvasútra fizet be.

    A szimpátiám ellenére többek között ezért sem ugrottam fel ismét az APU-vonatra, maradtam Intel + dGPU fronton: minden moddolás, buherálás nélküli, nyugodt használatot szeretnék. Csak simán menjen a rendszer, az idő ne a piszmogással teljen el, hanem a valós felhasználással / játékkal, stb.

    Az meg, hogy egy adott játékban, egy adott konfig nem teljesít az elvárásoknak megfelelően... mondjuk WoT esetében tutira inkább valami G4560 + GTX750Ti gépet dobtam volna össze.

    (#70) S_x96x_S
    Athlon 200GE-re is azt monták...

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák