Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz Narxis #144 üzenetére

    Mert aki újat vesz az igényes(ebb) ?
    Ezzel nem értek egyet.

    Én pl autó gumit is "használtat" vettem. Bridgestone 2015-ös 6mm profillal gyakorlatilag új állapotú gumi 2 év garival az eredeti ár 3-adáért.

    Számítógép hardver - egyértelmű. Miért igényesebb az aki megveszi az új 1050Ti-t 60-ért, mint az aki megveszi a 970-et használtan ugyanúgy 60-ért?
    Vagy processzor, stb lehetne sorolni, a pc hardver pont olyan dolog, ami nem igazán használódik el - kivéve a ventik, esetleg alaplap. (most a bányalázat nem keverem ide, ez egyedi eset)

    Használt ruha: Sokszor turkálóban jobb, normálisabb ruhák vannak, mint egy Zara-ban pl. Azért mondom mert tudom, láttam. De van Zarás öltöny zakóm is, meg turkálós farmerom. A farmeron még a címke is rajta volt, csak épp feleannyiba került, mint "újonnan".ű

    Telefont viszont pont, hogy újat szoktam venni, bár abból is a márka felár nélkülit (xiaomi).
    Ki tudja az előző tulaj hogy használta, mennyit töltötte. A mai nem - vagy csak nehezen cserélhető akkuk világában lehet valaki fél-1 év alatt belerakott 500 töltési ciklust, én meg majd szopok az akksi cserével.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák