Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allihoppa

    aktív tag

    válasz arn #4 üzenetére

    USA layout-os billentyűzetet használok már tizen + éve, mióta a legelső Razer billentyűzetem beszereztem, de a mai napig magyarra van állítva a Windowsban a billentyűzet. :D Mondjuk van magyar billentyűzetem is, de az csak a test benchnél. :D

    Nekem egyébként a membrános Razer bill. jobban bejött, mint ezek a mechanikusok habár már mehám van, mert kb. 10 év szolgálat (brutál igénybevétellel, többszáz rage csapkodás) után a Razer beadta a derekát. :D Jobb fajta, drágább bill a mecha de nem érzem annyira minőséginek és tartósnak, mint a Razert. (Aorus K7) A Razerről annyit, hogy az egerei és a fülesei tapasztalatom szerint elég hitványak voltak tartósság szempontjából. (Barracuda, Piranha, Deathadder 2012?)

    Azt sajnálom egyébként, hogy nincsen membrános billentyűzetből minőségi, enthusiast kategória semelyik gyártónál sem, pedig megnyernének. :D

    [ Szerkesztve ]

  • zetor2000

    senior tag

    válasz arn #4 üzenetére

    Big Enter kell, mert az szép, és szabványos is. :D
    Mellesleg nem értem, hogy miért nem csinálnak meg minden gombot minden készlethez. Annyival nem drágább, mint amennyivel több vevő lehetne.
    Nem csak magyar, hanem cseh, orosz, lengyel, finn, svéd dán... kiosztások vannak, 20-50 gomb+, egy fröccsöntőgépnek nem probléma, de másfélszer-kétszer ennyit szerintem sokan fizetnénk, ha meg lehetne venni.
    Egyszer ki kéne CADezni a double shot kupakszettet, rendesen kitesztelni, és nyomatni rettenetes volumenben.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák