Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Polllen #143 üzenetére

    Nem mondtam, hogy mindig és minden csomag esetén jó üzlet a 2 év hűség, de én például havi 20k körüli költés után már nem nagyítóval keresem, hogy mit nyerek a hűségen (otthoni és mobil szolgáltatás egyben). Amikor kötöttem csak a havidíjon fogtam havi 3000 Ft körüli összeget, ez 2 év alatt 72.000 Ft, emellett kihoztam egy LG G4-et 130 ezerért úgy, hogy hivatalos viszonteladónál sem nagyon volt 200k alatt, de a sufni aluljárós GSM-ek is 160 ezer körül vesztegették.

    Az már 140 ezer forint megtakarítás 2 év alatt, cserébe 2 évig ülök a seggemen.

    Persze értem, hogy kisebb csomagok esetén nem olyan látványos a kedvezmény mértéke (sem havidíjban, sem pedig készülékkedvezményben), de itt jön képbe a mérlegelési lehetőség. Nem muszáj hűséget aláírnod ha nem érzed előnyét, nem muszáj készüléket sem a szolgáltatótól venned ha nem jó áron adja. Egyikre sem kényszerít senki sem. Én kötöttem már 2 éves szerződést úgy, hogy készüléket nem vettem hozzá.

    Én nem ebbe avatkoznék be, hanem például abba, hogy most is felmegyek bármelyik szolgáltató weboldalára és még nagyítóval sem találom az 1 éves vagy hűségidő nélküli tarifákat. A Telekom például csak annyit ír, hogy kérj visszahívást vagy menj be egy üzletbe ha érdekel... Ez a pöcsfejség, nem az, hogy önszántadból aláírhatsz 2 évet is. Most már legalább nem lehet majd dugdosni 2 éves hűségtől eltérő tarifákat.

Új hozzászólás Aktív témák