Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz trec12 #35 üzenetére

    Namost. Jól értem e: kijött egy törvény(módosítás), és levan írva a cikkben ugyanúgy kb szakzsargonnal átfogalmazva az egész. Azért olvasom, hogy ne kelljen gondolkodnom, csak emésztett formátumban jöjjön az információ. Ha gondolkodni akarok, meg bogozni, akkor olvasom a közlönyt. Én nem lettem okosabb a cikket olvasva...

    Amúgy kb ugyanez a kérdésem. Ha most aláírok 2 év hűséget kábeles tv-net-telefon kombóra, akkor az gyakorlatilag 1 éves lesz?

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

  • -szp-

    aktív tag

    válasz trec12 #82 üzenetére

    Valószínűleg a tévét kiveszik, és 3p kedvezmény helyett 2p lesz amit a továbbiakban kapsz. Az olyan esetekben, ahol csak együtt lehet igényelni, már más a helyzet. A Flip ilyen, de ott azért nincs miről beszélni, mert hűség sincs. Jó lenne többet tudni a törvényhozók pontos szándékairól, illetve a szolgáltatók jogértelmezéséről is. Rajta vagyunk..
    Dolgozunk az ügyön, hogy megszólaljanak a témában a szolgáltatók. Az NMHH már elhajtott, hogy nem érintett a kérdéskörben, a jogalkotó nem reagál a megkereséseinkre a májusi benyújtás óta.

    Tehát ha te a listaárhoz képest kedvezőbb feltételekkel kötöttél hűséget, annak lejártakor nem járhatsz rosszabbul, mint a hűség alatt. Tehát nem emelkedhet az ár csak azért, mert lejárt a hűség. Eredetileg a tervezet azt mondta, hogy nem járhatsz rosszabbul, mint az új belépők. Ez változott, önmagadhoz (és a hűség alatt fizetett havidíjat) képest kell tartani az árat.

    [ Szerkesztve ]

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

Új hozzászólás Aktív témák