Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • west76

    aktív tag

    válasz Gates8 #4243 üzenetére

    Nos... :) Soha nem foglalkoztam azzal, hogy a beállításoknál, ahol a fekete háttér van ott lehetne-e mást beállítani, szerintem nem, de ha valakinek erre van ötlete, majd leírja.

    Csengőhangnak bármilyen zeneszámot beállíthatsz a zenelejátszóból. De ha pont az kell akkor a google a barátod, de most jófej vagyok :D ezért tessék: wildmill csengőhang Remélem működik a link, mert a letöltést nem próbáltam ki. ;)

    időjárás widgetet nem használok, de az időkép progit igen és abban szerintem van widget is. Nekem annyi elég, amit ez tud. Zene lejátszónak ott a beépített, ha az nem jó, akkor javaslom a poweramp-ot, ami lényegesen jobb, viszont fizetős. Videolejátszó is van beépítve, nekem az elég, nem nagyon használom ki.

    Az induláskor látható animáció független az indulás sebességétől, ehhez a rom-hoz a google-s animáció van ezzel is érzékeltetve, hogy ez mentes szinte minden gyártóspecifikus témázástól, gondolom, vagy csak mert ez jobban tetszett silentlexx-nek, aki összerakta ezt a rom-ot ;)

Új hozzászólás Aktív témák