Új hozzászólás Aktív témák

  • lolal

    senior tag

    válasz FeRRaR1 #15 üzenetére

    Volt ott még egy U12+ is ami meglehetősen jól sikerült, de már eső utány köpönyeg volt a Tajvani cég kapálózása. Felkiáltott a HTC egy nagyot a pöce aljáról és a többi gyártó belef*sott a szájába... persze ehhez az is kellett, hogy a HTC a saját döntései következtében elsüllyedjen az emésztőben, ahová saját magukat juttatták. Nem vették figyelembe a piac alakulását, sem igényeit... az árazásuk meg nevetséges volt a nyújtott "csomaggal" ellenben. Samsunghoz vagy Huaweihez hasonlították magukat azon időkben, amikor már az LG vel sem voltak partyban, de ők erre nem eszméltek rá. Időnként fel-fel bukkan 1-1 HTC-s cikk ami alá mindig írok hasonlóakat, de egy szó mint száz nincsen itt semmi látnivaló. HTC már egy technikai emlék marad, meghatározó szerepe soha többet nem lesz már. Sajnáljuk? Szerintem ha őszinték akarunk lenni amit az utóbbi években műveltek azért felesleges, a nosztalgia és az idő meg mindig megszépíti az emlékeket. Mondhatni zárható a topic. :R

    Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Új hozzászólás Aktív témák