Új hozzászólás Aktív témák

  • TaylorPro

    addikt

    válasz Lewis4421 #79 üzenetére

    Tud?

    Az év vicce. Kis olvasni való, tiszta szappan opera. Android One ami úgy lagol hogy botrány.
    Az A2 lite esetében az a legszebb hogy kétfajta kijelzővel szerelték. Volt egy frissítés nem rég ami csak az egyik fajta kijelzőt támogatta, de kiadták globálisan. És az ami a másikfajta kijelzővel volt szerelve fekete képernyővel bootloopba került. Totál gyalu, bukta minden adat. Sokan a szervizbe rohangáltak ez miatt mert nem mindenki tud fastbootból mit kezdeni. Android one vonalban folyamatos késés a kiadásban, óriási bugok, visszavonások. Szóval tudnak optimalizálni igen.
    Itt meg a miui ami egy bughalmaz. Ilyet akartam venni de itt ami megy még ha ők fizetnek se kell.

    9T, volt a kezemben, lagol az is. Note 8 Pro eddig ami a legjobb, legfluidabb amit fogtam.

    Szóval a Xiaomi nagyon jó de már nagyon elkurvultak. Sokat mindenből, aztán minden egy optimalizálatlan bughalmaz. De ez már igaz szinte minden gyártóra. Lassan 7 colos lesz minden 28db kamera optikával 500 ezerért. De minek? Nem kell a csicsa és paraszt vakítás. Működjön zökkenőmentesen. Közben mindenki sír hogy Gcam kell mert minden gyártó tud optimalizálni. Persze, lapozzunk.

    Ez nem csak neked akar szólni. Csak pont a Xiaomi ami egy rossz példa, de a többi gyártó se sokkal különb.

    Pixel, előveszed, működik. Pont mint egy iphone. Itt már csak ez a két normális vonal van.

    Amúgy mindenki azt vesz amit akar, de nem megyek át minden topicba fikázni mert nekem más van....

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 Hazel

Új hozzászólás Aktív témák