Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Ez vagy 5-6 éve "benne van" a szoftverben... Mikor vettem anno a nyomtatómat találkoztam vele (én nem engedtem neki, az azóta történ újratelepítések során se)..
    nincs itt semmi új, csak az emberek mostanában "észreveszik", bár azt hiszik értik is, hogy "mi is történik"...

    máig csak nevetek, hogy egyre több ember leragasztja a laptop kamerát, azzal ami épp a kezébe kerül ... szigetelőszalag, post-it darab, barna ragasztó, sebtapasz... (nem mint ha sokat számítana, ha már a kamerát "nézik" rég a gépén vannak az embernek, akkor meg már mind1... a telefon kameráját még nem láttam leragasztva, pedig manapság lehet több értelme lenne azt "támadni" ha még nem támadják)...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz apatyas #26 üzenetére

    egy most már "régi" HP Photosmart 6510 e-All-in-One Printer nyomtatót használok amit 2012-ben vettem (akkor egy akcióban 25786Ft volt az iponban).
    2x volt vele gondom:
    1x az alaplapi gombelem úgy a 3. évében (úgy a garancia lejárta után) elkezdett lemerülni, onnantól a wifi-t ki kellett rajta kapcsolni mert kék halálozott folyamatosan a nyomtató (konkréten bevillant egy kék képernyő a kijelzőjén egy pillanatra, majd újraindult, egy 10 másodperc múlva "újra", csak a wifi kikapcsolása segített amíg "meg nem javítottam" magam úgy másfél év után)... ezt a hibát amíg "összeraktam", HP support "vegyek újat" közölt rá...
    A belső lap számlálója egyszer lett már nullázva mert "fejcserét" követelt. De ott az oroszok segítettek megoldani a "problémát", ne hogy már a nyomtató árán vegyek bele új fejet amikor a festékből is után gyártottat használok..

    Eleinte dumált még, hogy "nem eredeti festék", de mostanság már nem érdekli.. csak 1x szólt rám mikor egy régóta a fiókban porosodó patront raktam be, hogy a "szavatossági ideje lejárt és a minőség nem garantált".

    Persze mostanra a fej már elkopott annyira, hogy nem nyomtat tökéletes minőségben fényképet (kicsit "csíkos" lesz az A4 formátumú, a kisebbeken még nem látszik annyira, ott nem melegszik be annyira a fej a folyamat során, hogy nyomott hagyjon), de összességében "elégedett" vagyok vele, bár az elemes "trükk" mocskos volt (kipróbáltam, volt egy pár tucat "régi" CR3032, a gyengébb elemet visszarakva a "probléma" visszajön.. 2.9V a határ, valamit "hozzákötöttek" szoftveresen)...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák