Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Veszett jól néz ki, bárcsak tényleg ilyen lenne!
    Viszont a single kameráért kár, egy ultraszéles modul igazán dukálna már ebben a kategóriában 2020, még akkor is ha a kis készülékházban szűkös a hely...

  • sohajda90

    tag

    válasz doooo #7 üzenetére

    Azért kérdezte meg mert megjegyeztem egy MÉG BE SE MUTATOTT, MEG SE JELENT model képfotója láttán, hogy remélem tényleg ilyen less, erre te azt válaszolod, hogy ez már rég ilyen és elérhető és elkezdesz a 2019-ben bejelentett Motorola Razr-ről értekezni. A cikk annak az UTÓDJÁRÓL szól, amiről egyelőre semi 100%-ig hiteles info nincs, de a pletykák és ezen kémfotók alapján KÜLSŐLEG ÉS BELSŐLEG IS jelentősen megváltozott...Tényleg az jön le, hogy sem a cikket nem olvastad, de még a képekre se néztél rá...

  • sohajda90

    tag

    válasz doooo #10 üzenetére

    Igaz, nem egetrengetőek a változtatások, de pont annyit változott, hogy tetszen. Valamiért a két készülék a Motorola Milestone és Motorola Milestone 2-re emlékeztet, ott is ugyanezek voltak a változások: az eredeti Motorola Milestone fekete színű volt és volt annak is egy "chin"-e, pont mint ennek, csak az egy slider mobil volt, nem flip, a két sliding part nem volt azonos hosszú. A Motorola Milestone 2 (a standard változat) már kékes-ezüst színű volt (pont mint itt a Razr2 a képen) és a telefon alsó és felső része már 1 hosszúságú volt, de chin effektust meghagyták, egy ívvel oldatták meg, hogy emlékeztessen még az elődre. Na ott nekem ennyi változtatás elég is volt, és végül a Motorola Milestone 2 lett az első okos telefonom. Ha tényleg ilyen lesz a Raz2, akkor lehet ez lesz az első foldable-m.

    Itt is design-ben ugye ez változott, a világosabb szín és a chin-ről elköltözött az ujjlenyomat-olvasó, ami így vagy a bekapcsoló gombba (de annak vékonysága miatt nem igazán elképzelhető), vagy a hátsó Motorola logóba, esetleg a külső kijelzőbe költözhet, mindegyik jobb megoldás lenne, nekem az elődön annyira nem tetszett ott elől, lent. Valamint az új szín is feldobja. Kíváncsi vagyok pontosan milyen processzor és kamera (érzékelő típusa) kerül bele, mert az előd kb. ezen csúszott el, valamint remélem a kijelző felbontását is kicsit feljebb tornázzák...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák