Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Otthon Digi a szolgáltatóm. Jó árakon dolgoznak. Ha most bekerültek volna, akkor biztos borítottak volna picit a piacon. Szóval a saját szempontból sajnálom a dolgot. De mint céget nem tudom sajnálni, meg nem érzem úgy, hogy az "igazság" miatt kellene a Digi oldalára állni. Mindenen spórolnak, az ügyfélszolgálaton, a munkásokon (meg lehet nézni milyen munkát végeznek bekötéskor, rengeteg a panasz), a szolgáltatásaik minősége is a többi alatt van, elég megnézni a digi topikot. És lehetne még sorolni. Szóval az olcsóságnak megvan az ára. Nem azért dolgoznak ilyen árakkal, mert ennyivel jobb fejek a többinél. A hírben leírt számokhoz: ha jól tudom itthon nagyon is el vagyunk kényeztetve lefedettségben és sebességben a nyugathoz képest is. ja hogy ennek ára van? hát sorry. azt meg nem tudom elhinni, hogy itthon csak 60%-nak van mobilnete... De sajnálom, hogy kijátszották őket. Viszont csak személyes szempontok miatt. mint céget nem sajnálom.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák