Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz Pingüino #112 üzenetére

    Nyílván lehet rajta rágózni :)
    Mondanám hogy persze, átlag Jóskának kiváltja, chomium van rá, firefox van rá, ennyi elég is legtöbbször.
    Aztán lehet mondani hogy hogy raksz rá abevjavát? Stb. :R

    Már egy ideje nézem, de ugye leghangosabbak minden esetben az 1-5%. Maradék sosem sír hogy itt-ott milyen baj van, mert egész egyszerűen nem érinti. Így van ez w10 esetében is. Átlagnak bőven megfelel, ez a nyomtatós is elkerült egy rahedli embert.

    Tudnék én is olyat mondani, hogy amikor még teszteltem '18 körül koliban a w10-est, daemon toolst szedtem le az ssl-es hivatalos oldalról. Aztán telepítés közben szépen átrendezte a start menüt, meg lockolt mindent, hogy vissza ne rendezhessem. Anomália, előző 10, következő 10 alkalommal sem jött össze :)

    Vagy volt ilyen, hogy 8.1 helyett 10-est raktam laposra, ahol odd helyett volt hdd, rendszer ssd-n. Na amikor elkezdtem játszani filmet/zenét/akármit, akkor a w10 fogta és leparkolta a lemezt, mert csak. majd egy jó perc is kellett néha, hogy rájöjjön, hogy ja izé, ezt hasznánád? Bocsi bocsi, mindjárt indítom!

    Úgy hogy power management off, levettem a parkoltatást az összes szoftverrel amit találtam, és még mindig csinálta. 7, 8.1 meg nem :F

    Most egy ilyenem van, hogy egyes játékokba ha belépek, pár mp-re elmegy a hang, mintha laggolnék. De helyi lejátszásnál is. Valahol valami megeszi a CPU időt közben, és nem jut át a hang a userhez.

    Viszont még soha egy kékhalált nem tudtam neki okozni(a 8.1-nek sem), illetve ha nem mókoltam mindent, akkor semmi baja sem volt soha. Úgyhogy nem értem amúgy ezt a w8-10 utálatot, mind a kettő egy stabil rendszer, kivéve w10 tesztidőszakban, mikor még nem volt kiadva, néha egyes specific scenariókban, meg van 1-2 fura dolga.
    De amúgy működik, ennyi. Mint írtam, ilyen a linuxszal is van. :C

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák