Új hozzászólás Aktív témák

  • sziku69

    senior tag

    Kedves Fórumtársak!

    Történt az, hogy tegnap késő este, "7" nevű Moderátorunktól kaptam egy levelet.
    A levél tartalma a következő volt. "Mi értelme annak, hogy beszélgetsz egy másodregisztrációddal a fórumon?"
    Nos kissé meglepődtem, és írtam is neki, a választ, hogy nem értem a kérdést.
    Aztán eszembe jutott, hogy a párommal örökös harc folyik a gép körül, és talán emiatt volt a kissé nagyon erőltetett, családról szóló kérdezősködés kekecke2005 részéről. Igen. Szóval Párocskám :) csinált egy regisztrációt, amiatt, hogy írásaival is nyomon követhesse tevékenységemet itt a logouton. :)
    Szóval töredelmesen bevallom, hogy igen, az utóbbi időben még többet ültem itt, mivel a cikkem miatt, meg pár elindított játék miatt, több idő kellett. Sajnos a kapcsolatunk emiatt jelentősen megromlott, annyira, hogy a holmim már startra készen össze voltak csomagolva, és a műhely is a költözésre várt.
    Aztán, hogy ez a dolog kiderült, valahogy eszembe jutott, hogy a Párom mekkora áldozatot hozott azért, hogy megmentse ezt a kapcsolatot. Hisz tudni kell róla, hogy utálja a gépeket, szinte csak munkára használja. Emiatt ez elég nagy feladat, "önfeláldozás" volt részéről, amit én nagyra értékelek. Ez a cikk pedig hab volt a tortán! :D
    Szóval, történt az, a mai napon, hogy jelentősen közeledtek egymáshoz az álláspontjaink, és megtettük az első lépéseket egy jobb, szebb, közös jövő érdekében. Macilátogatás címszóval, meglátogattuk a veresegyházi Medve otthont együtt, pici 5 éves gyermekünkkel.
    Mindenkitől elnézést kérek/kérünk a megtévesztés miatt. Talán mentségünkre szól, hogy ezáltal újra együtt van a család!!!

    Szóval, mindenkinek hasonló jókat kívánok!!

    Ui: A macik összehoztak minket :DDD :DDD :DDD Lehet születik majd erről is egy írás, szerintem közös kiadásban a Párommal!

    Még valami, ami fontos! Én vagyok a férfi, és Ő a nő :D

Új hozzászólás Aktív témák