Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Örülök ennek a funkciónak, az én bankomnál is van 1-2 éve. Van azért némi árnyoldala is, mert emiatt megszüntették a helyi pénztárat, ami miatt ha devizaszámlámra akarok készpénzt befizetni, vagy kivenni onnan, akkor másik városba kell menni. Szerencsére nincs messze, meg nem is sűrűn kell ehhez folyamodnom.

    Másik aspektusa, hogy felírhatunk ezt a munkakört is a "robotok elveszik a munkánkat" témához.

    Amúgy én már inkább annak örülnék ha nem lenne készpénz, ergo ilyen automatákra se lenne szükség. A minap vettem autót és a többmilliós összeg semennyi részét nem fizethettem kártyával, annak ellenére hogy volt kártyatermináljuk. Gondolom a kártyás cég tranzakciós díjáról szól a dolog, és meg is értem, de ezzel nekem okoztak nem kicsi anyagi kárt, mert a készpénzfelvételi illetve átutalási díjat nekem kell fizetni.

    Lehet hogy szükség lenne egy EU által indított kártya társaságra a Visa és a Mastercard mellé, ahol nincs, vagy jóval kevesebb a tranzakciós díj...és a banki díjakon is faragni kellene hatóságilag nagyon komoly mértékben, ha már oda lesz terelve mindenki.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák