Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz Because #15 üzenetére

    Gondolom, hogy te úgy beszélsz erről, hogy költöztél. Ha nem, akkor inkább nem írnám le a véleményemet.

    És is jó eséllyel költözés által tudnék munkát kapni, majdnem az ország közepéről. A lakásomat nem tudom egyik napról a másikra eladni. Minden rokonom itt él a ~100km-es körzetben és eszem ágában nincs a város közepén, jó helyen lévő lakást eladni. Ha költözök, kapok egy albérleti támogatást és a régiónkban legmagasabb mérnöki fizetést. És ennyi. A két lakás fenntartását, rezsijét és az utazási költségeket oldjam meg úgy, ahogy tudom. Rosszabbul járok, mintha a közelben kapnám a legalacsonyabb bért. Lehet azt mondani, hogy legalább van munkám, de ki tudna így hosszútávon létezni?! Ez élet? Ezért dolgozunk?! És még szerencsés vagyok, hogy nincs családom, akiket ráncigálni kellene a bizonytalanba.

    Nah, tessék nobilisnak lenni! És Amerikával meg senki ne jöjjön nekem mint példával, ott sem úgy van! Ott jóval magasabb pozíciókért, összegekért költöznek. Vagy a cég honorálja pluszban a költözési hajlandóságot. Nem csak egy lakás bérlésével. Tapasztalatból mondom.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák