Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz LA_COSTE #20 üzenetére

    Valoban nem olcso hely, bar eleg nehez igy hirtelen megitelni, euros arakhoz vagyok szokva, itt meg minden CAD-ban van, ami kb. a masfelszerese (marmint 1 EUR kb. 1.5 CAD), raadasul ahogy irtam, ado nelkul vannak feltuntetve az arak, szoval eleg nehez osszehasonlitani, de erzesre nekem dragabbnak tunik, viszont a kanadai kollegak arra panaszkodnak, hogy Nemetorszag nagyon draga, szoval egyelore nem tudom :D
    mindenesetre nagyon konnyu nagyon sok penzt elszorni, a komolyabb ajandekboltok eleg dragak, marpedig muszaj vinni valamit a csaladnak :D
    egy normalisabb vendegloben 30-40 dollart siman ott lehet hagyni, bar ebbol felholtra zabalja magat az ember. a boltban eleg nagy a valasztek, a 2-3 dollaros (plusz ado :D) mikrozhato kajaktol a hatalmas homar-talakig minden van

    pont a mai ujsagban olvastam egy rovid kis irast a "social studies" reszben arrol, hogy a valsag miatt sokaknak valtoznak a vasarlasi szokasaik, ahogy az ujsag fogalmaz, a "Saks-ban vasarlas helyett kuponokat vagnak ki", es azok akiknek nyaraloik vannak es magasabb szinvonalon eltek, at kell hogy gondoljak hogy mi a luxus es mi a szukseges, sokakrol kiderult hogy nagyon kicentiztek az eletuket es egy kis visszaeses mar komoly gondot jelent

Új hozzászólás Aktív témák