Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz bambano #232 üzenetére

    "Nem kellene leszállnod a magas lóról?"

    Júújjj! Valaki nagyon gyerekesen viselkedik itt. Csak nem szíven ütött amit a másik topicban írtam neked? ;]

    Tudod akinek nem inge... Ezek szerint te magadra vetted, gondolom nem véletlenül.

    Tudod ha odafigyeltél volna arra amit írtam akkor világossá vált volna a számodra, hogy szakmunkásokról volt szó, nem pedig tinglitangliról.

    A mai helyzet az hogy szinte mindenki diplomát akar. Az egyik fele elmegy valami olyan szakra ami nehéz, de megbecsülik. A másik fele meg választ valami büfészakot (pl bölcsész).
    Viszont fizikai munkát senki sem akar végezni pedig az is épp olyan fontos mint a többi csak ugye korántsem fizetik meg olyan jól.

    Tény hogy mindenki annyit kap amennyit ér a munkaerő piacon. Csakhogy az gondolom egyértelmű, hogy ez koránt sem igazságos elosztás. Ez a kapitalizmus ami minden csak nem igazságos. Persze tudom, hogy én vagyok a f@sz idealista akinek nem tetszik az ami folyik a világban.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák