Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Rickazoid #45 üzenetére

    Javítsatok ki, ha tévedek, de az, hogy újra kell tenni friss profillal, 95%-ban az addonok miatt lehet, amiket szintén újra kellett írni a 4-es Fx-hez. Legalábbis más nem igen tud bekavarni az új verziónak, csak a régi addonokból visszamaradt maradványok.

    "Egyértelműen elszúrták, ez alól nem mentesít senkit"

    Erre én nem mondanám, hogy a Mozilla hibája, mert az addonokat nem ők írják, és mint írtam, szvsz ezek tudják összebarmolni leginkább.
    Én már régóta úgy használom a Firefoxot (még talán a 2-est is úgy használtam), hogy kb. fél napig, vagy van, hogy még tovább, nem zárom be, fut folyamatosan, jónéhány füllel, és nem tapasztaltam memory leaket. Olyat, hogy bezárom, és fut még a folyamat, talán a 2-esnél láttam, a 3-astól nem igen emlékszem ilyenre.
    Szerintem nagyonis jól megírták a 4-es verziót, sokkal jobb lett, mint az eddigiek. Véleményem szerint megéri rászánni azt a 3 percet, és új profilt készíteni, hogy tutira jól működjön a böngésző. Nekem legalábbis megérte, és azóta nincs is gondom vele.

    "egy alapos takarítás után egy friss újratelepítéssel talán jó lehet."

    Nem kell oda a talán. Ha reinstall után, friss profillal nem lesz jó, akkor ott nem az Fx lesz a hibás, hanem más gond van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák