Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz Cathfaern #30 üzenetére

    Mint említettem: valószínűsítem, hogy Toše arra gondolt, amire én; és ott nem hitelkártya alapon megy a dolog. Belépsz a netbankodba/mobilbankodba, és ott van egy "Vásárlási Kedvezmények' rész. Ott engedélyezni kell bizonyos időközönként (1-2-3-... havonta, amely a partnertől függ) az aktuális ajánlatokat, és onnantól bizonyos kedvezményeket kapsz az adott helyeken, ha saját kártyáddal (nekem csak a számlacsomaghoz adott kártya van, és azzal is járnak a kedvezmények) fizetsz (pl: 30e forint felett 2e kedvezmény, vagy 10e forint felett 10% kedvezmény, vagy 15e forintonként 500 forint, de van minden vásárlás után járó 10% kedvezmény is - minden csak a partnertől függ). Jelenleg már több, mint 100 partnerük van, és széles kínálattal rendelkeznek. Vannak kisebb helyi boltok, meg vannak országos bolthálózatok is (pl.: Tesco, Kika, Libri, Rossman, MOL, Praktiker, ...), vannak szállodák, gyógy- és normál fürdők, sporthoz kapcsolódó cégek (fitneszek, kerékpárcentrumok, ...), vannak éttermek, pizzériák, vannak ruházati boltok, van patika, fogászat, ....., de még virágküldő szolgálat is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák