2018. május 26., szombat

Gyorskeresés

(#1) Cucuska2

Kreatív, és nekem is a Lost jutott róla elsőnek az eszembe.

Nyílik-a nyílik a csillagkapu, Teal'c-Teal'c-Teal'c. Hajlik-a hajlik a féregjárat féregjárat, Teal'c Teal'c Teal'c. A babámba bemászott a Goa'uld, azóta már leigázta a falut, bár lehoztam nekik a csillagkaput, de Teal'c Teal'c Teal'c.

(#2) anaqer

anaqer
(PH! kedvence)

Na, ezen a decompileren még lenne mit dolgozni... :DDD

If we can hit that bullseye, the rest of the dominoes will fall like a house of cards... checkmate!

(#3) Lifer092

Lifer092
(fanatikus tag)

De sok ráérő, gyökér csacsi ember van a földön... :U Tudnám mire jó ez (most ezen "zsarolóvírus" kivételével) húú genyó, írjunk má' egy zsarolóvírust mer' az' jó! 'Oszt keressünk vele jó "sok" pénzt, amíg le nem csuknak a francba.

Az összes ilyet elküldeném egy lakatlan szigetre, ahol magának kell megteremtenie a túléléshez szükséges dolgokat, ott biztos nem unatkoznának. - Az ilyen miért nem megy el inkább fagyizni, vagy sétálni egy nagyot a parkban/erdőben. - Vagy ha már mindenáron ezt csinálja, akkor miért nem lesz inkább etikus hacker? - Mert hogy ennek a zsarolóvírusokat írogatok mint egy mérges 10 éves, aki nem kapott hagymát a zsíroskenyeréhez a menzán, és most kitölti a bosszúját hozzáállásnak az értelme konvergál a 0-hoz. :U :U :U

.... vagy ha valaki látja ennek az "értelmét" az legyen szíves felhomályosítani, lehet csak én vagyok ennyire unintelligens és nem látom benne amit kellene. :))

[ Szerkesztve ]

|| Powered By ///M. || - Honor 9 |The German jokes are the wurst!|

(#4) Hosssszu válasza Lifer092 (#3) üzenetére

Hosssszu
(senior tag)

Szerintem meg is válaszoltad a kérdésed.

Kérdés: "Tudnám mire jó ez (most ezen "zsarolóvírus" kivételével) húú genyó, írjunk má' egy zsarolóvírust mer' az' jó!
Válasz: 'Oszt keressünk vele jó "sok" pénzt, amíg le nem csuknak a francba."

Egyértelmű hogy pénz miatt írják a zsarolóvírusokat. Van benne kockázat, de talán kevesebb mint mondjuk egy bankrablásban.

(#5) moleculez válasza Hosssszu (#4) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Bizony... Még ha cska csurran cseppen valami akkor is jó.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#6) Lifer092 válasza moleculez (#5) üzenetére

Lifer092
(fanatikus tag)

Szvsz keres egy jobb zsarolóvírussal pár száz akár ezer dollárt. Aminél feltételezhetően már amúgy is szemet szúrna több szervnek is, innentől meg értelme nem sok volt, élvezhette a pénzét 1-2 hétig, maximum hónapig, mert előbb-utóbb de inkább előbb, úgyis elkapják és legjobbik esetben "csak" leperlik a gatyáját is, rosszabbik esetben lecsukják.

Szóval a kérdéskör megmaradt, mert a pénz miatt semmi értelme nincs csinálni. - Ez csak szimpla pszichés dolog, ami miatt más embereket "büntet" az Ő életében bekövetkezett valamilyen negatív dolog miatt. Másra nem tudok gondolni. - Legalábbis ilyen idiótaság miatt a pénz nem motiválna engem, tudva azt hogy lehet még aznap este rám töri az ajtót a kommandó.

Na mindegy, nem játszok itt Dr.Csernus-t. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

|| Powered By ///M. || - Honor 9 |The German jokes are the wurst!|

(#7) Hosssszu válasza Lifer092 (#6) üzenetére

Hosssszu
(senior tag)

Szerintem nagyon pozitívan látod az igazságszolgáltatási mutatókat. Annyira nem vagyok otthon a témában, de nem hinném hogy az összes zsarolóvírus alkotója/terjesztője dutyiban ülne.

Csernusért köszi! Nem igazán csípem. :R :R :R

moleculez +1 :R

(#8) -Skylake- válasza Lifer092 (#6) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Mivan ha az motivalja, hogy kepes e ra ? Szerintem nem olyan nehez ezt elkepzelni. Beulni egy random ceghez rendszergazdaskodni, abban nincs kihivas. Nyilvan egy random zsarolovirus osszedobni guglibol sem a vilag vege, de valahol mindenki elindul. Maga teny, hogy kepes ra es "megussza" , ergo okosabb/ugyesebb/elorelatobb mint az ot uldozo szervek, szerintem bosegesen eleg motivacio. En meg sosem irtam virust vagy tortem be rendszerekbe (a tudasom sincs meg hozza semmilyen szinten) , de nekem sokkal nagyobb motivaciot jelentene maga a puszta teny, hogy kepes vagyok ra, mint a penz.
Ez neked is valasz #3.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#9) jonnyjoker01 válasza Lifer092 (#6) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

Elmenne egy ilyen etikus hackernek és évek alatt rongyosra szedhetné magát (mondjuk nem Magyarországon :D )

Üdv. Johnny

(#10) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

lmao, vicces

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.