Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    De sok ráérő, gyökér csacsi ember van a földön... :U Tudnám mire jó ez (most ezen "zsarolóvírus" kivételével) húú genyó, írjunk má' egy zsarolóvírust mer' az' jó! 'Oszt keressünk vele jó "sok" pénzt, amíg le nem csuknak a francba.

    Az összes ilyet elküldeném egy lakatlan szigetre, ahol magának kell megteremtenie a túléléshez szükséges dolgokat, ott biztos nem unatkoznának. - Az ilyen miért nem megy el inkább fagyizni, vagy sétálni egy nagyot a parkban/erdőben. - Vagy ha már mindenáron ezt csinálja, akkor miért nem lesz inkább etikus hacker? - Mert hogy ennek a zsarolóvírusokat írogatok mint egy mérges 10 éves, aki nem kapott hagymát a zsíroskenyeréhez a menzán, és most kitölti a bosszúját hozzáállásnak az értelme konvergál a 0-hoz. :U :U :U

    .... vagy ha valaki látja ennek az "értelmét" az legyen szíves felhomályosítani, lehet csak én vagyok ennyire unintelligens és nem látom benne amit kellene. :))

    [ Szerkesztve ]

  • Lifer092

    senior tag

    válasz moleculez #5 üzenetére

    Szvsz keres egy jobb zsarolóvírussal pár száz akár ezer dollárt. Aminél feltételezhetően már amúgy is szemet szúrna több szervnek is, innentől meg értelme nem sok volt, élvezhette a pénzét 1-2 hétig, maximum hónapig, mert előbb-utóbb de inkább előbb, úgyis elkapják és legjobbik esetben "csak" leperlik a gatyáját is, rosszabbik esetben lecsukják.

    Szóval a kérdéskör megmaradt, mert a pénz miatt semmi értelme nincs csinálni. - Ez csak szimpla pszichés dolog, ami miatt más embereket "büntet" az Ő életében bekövetkezett valamilyen negatív dolog miatt. Másra nem tudok gondolni. - Legalábbis ilyen idiótaság miatt a pénz nem motiválna engem, tudva azt hogy lehet még aznap este rám töri az ajtót a kommandó.

    Na mindegy, nem játszok itt Dr.Csernus-t. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák