Új hozzászólás Aktív témák

  • Yushchenko

    őstag

    válasz Hequila #17 üzenetére

    Ennyire nem akartam belemenni, de leírom.
    Szóval miután elővetette velem a 2. adag pénzt, mindent úgy csináltunk mint az elsőnél, ezért voltam már nyugalomba, tudatalatti. Egyszer csak megfogta, közbe mondta hogy húzzak kártyát, beszélt tovább, "jó egészségben és boldogon fogsz élni". Aztán a váltás: El veszi a pénzt, és már össze is csomagol egy pillanat alatt, miközben ezt mondta: "És ezt a pénzt ne sajnáld jóslásra". Na Ebben a pillanatban már a táskájában van a pénz és a kártya is, és menekülőre veszi a másik irányba. Kb. kettőt pislogtam, ez alatt már a másik sarkon jár, na akkor utána mentem, és megkérdeztem, hogy van-e fogalma, hogy nekem mennyit kell ezért dolgozni(úgy 1.5 órát). Erre az volt a válasz, hogy "Semmi sincs ingyen".
    Az egészet úgy csinálta, hogy közbe, miközben megfogta a pénzemet mutogatott vele, és csak a legvégén tette el, amikor el is ment jó gyorsan. Az a vicc hogy én 190cm, ő 155, és semmit nem tehettem.
    Lehetőségeim:
    -Rángatom, erre elkezd üvölteni, és a testvérei kivégeznek, vagy még ha egy rendőr meg is lát, - ami nem valószínű, mivel nincs egy darab se kint ilyen melegben - akkor is mivel bizonyítom, hogy az az én pénzem? A végén már bukta volt kétségtelenül.
    -Lenyelem a veszteséget, ami tényleg nem a 900ft miatt fáj, hanem a tudat miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák