Új hozzászólás Aktív témák

  • sdir

    újonc

    válasz Zirowe #20 üzenetére

    amikor "elkezdődött" a facebook, akkor az volt a legnagyobb felháborodásom "vele" kapcsolatban, hogy mi a francért kell nekem "többszázoldallal egyenértékű tudásanyagon" átrágnom magam ahhoz, hogy kellőképpen korlátozóra állítsak be mindent. nem szeretem ugyanis az olyan "szolgáltatást", ahol alaphelyzetben mindenki láthat mindent, amit csinálok, és nekem kell egy csomót dolgozni azért, hogy a mindenkilátmindent helyzetet az igényeimnek megfelelően visszanyesegessem.

    a meggondolatlan, bamba felhasználók a facebookon kábé öt nagyságrenddel vannak többen, mint azok, akiknek a fa$$$bookhasználata során nagyon fontos, hogy megmaradjanak a képbe rejtett adatok. törvény ide, törvény oda, a fa$$$book ebben az esetben a tájékozatlan többség érdekében és hasznára döntött így, azért, hogy ne tegyenek közzé magukról olyan adatot, aminek a közzétételével egyáltalán nincsenek is tisztában. azt se tudják, hogy ott van.

    nevetséges dolog arra gondolni, hogy a fa$$$book, a $$$$le, a m$ és ha$onló társaik képesek lennének pár tized ezreléknyi helymegtakarítás kedvéért olyan sokat lacafacázni.

    nem tartom szimpatikusnak, hogy azok a(z arányában kevésszámú) fotósok akik (egyébként teljesen érthetően) minden lehetőséget megragadnak annak érdekében, hogy a szellemi munkájuk gyümölcsét galád módon más ne arathassa le, eközben rajta vannak olyasminek a kierőszakolásán is, ami másoknak igencsak tömegesen okozhat nemvárt csúnya kellemetlenségeket az akaratlanul közzétett, számukra teljesen rejtett adatokkal.

Új hozzászólás Aktív témák