Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz lcee79 #41 üzenetére

    Akkor mondok neked egy példát, csak hogy értsd, van magadon kívül élet és felhasználási terület. Autóiparban dolgozok, azon belül pedig műanyag gyártás. Kicsattogok az üzembe körülnézni, találok egy eddig nem ismert hibát, sérülést. Nem fogok felmászni az emeletre a céges fényképezőért, visszamászni, gépre dugdosni és feltöltögetni meg méretezgetni. Előkapom a telefonom és lefotózom, MAKRÓ módban (pontosabban nekem nincs külön makró mód iPhone-on, átvált magától), mert fél-1 méterről nem igazán látszik egy kisebb méretű műanyag alkatrészen lévő sérülés, kifolyási hiba. Miután kb. 5 másodperc alatt lefényképeztem, fogom, szépen croppolom helyben a telefonon és elküldöm mailben az érintetteknek. Ott helyben, 1 perc alatt, miközben meg tudom beszélni a hibát a körülöttem lévőkkel, futkorászás nélkül. És ez csak egy darab saját példa, az "utcán sétálva mozgó dolgot meglátva" példádon kívül, aminél baromi jól jön, ha tudsz közelre fényképezni és megkímél egy csomó felesleges művelettől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák