Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz moli.hu #8 üzenetére

    detto. nincs mit hozzátennem. :K

    zuglóban lakom, de telibe látom a hhh-et.
    csak ha fullhd sportközvetítés van, akkor használom.
    múltkor az m1-en volt valami magyar film 1080-ban. azt is megnéztem.
    különben marad az analóg kábel, szétosztva. rosszabb minőség, de társasházi kedvezmény, és kényelmes.

    a upc-nél is lenne kedvező digit csomag. mellett jön az analóg is, ami osztható. de az analóg osztható, pc-re dugható voltáról nem akarok lemondani. és a félelmem az, ha előfizetek a digit kábelre, akkor majd 1x lelövik a mellékelt analógot. de így, hogy nem fizetem elő a digit kábelt, ezt nem tudják ugye megtenni....

    más:
    "A céget az is kellemetlen meglepetésként érte, hogy a médiatörvény tervezete szerint 2011. június 30-i hatállyal felbontanák velük a közszolgálati televízió- és rádiócsatornák sugárzásáról szóló szerződéseket."

    -> új közmondás: a jobb kéz nem tudja, mit csinál a jobb kéz... :U

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz moli.hu #20 üzenetére

    Ebben tévedsz, mert elsősorban itt az ingyenes nézőkről van szó, hiszen a köztv-k továbbítása és az állampolgárokhoz való eljuttatása alapvető kötelessége az államnak.

    Az egész mindig platform azért jött létre, és ezért megy állami pénzből.

    Az, hogy közben, mellékágon van fizetős szolgáltatás is, nem releváns, hiszen nem ez lenne az elsődleges szempontja.

    De például az egyik nagy fegyvertényezője a dvb-t-nek a kábellel szemben a mobilitás, hogy az országon bhol nézhetem, hisz elég a kártyát vinnem magammal, míg ezt legfeljebb csak a műholdnál tudom elérni, ha előzőleg a szerelő felrakta a parabolát.

    A 40 csatorna meg egyelőre nem megoldható, hiszen a muxot elvileg elérték a telítettséget, újabb adók majd csak a lekapcsolás után fognak feltűnni.
    Azt se felejtsük el, hogy minél több a csatornák száma, annál kevesebb a jó minőségű, full hd adás, hiszen adott sávszélen kell osztozni egy muxon belül.

    Red_Bull: nem hogy még vannak ilyen tv-k, de vannak olyanok is, akik még fekete fehér tv-n nézik az adásokat.
    Nem Budapestből kell kiindulni..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák