Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz attila9988 #16 üzenetére

    az érvelésed ott bukott meg, hogy az én tvmen akkor is ég a led, ha nem üzemel - távirányítóval le van lőve....
    hangfalamon is ég a led, mégsem szól. Nyomtatómon is mégsem printyeg. És még sorolhatnám a perifériákat. Egy nőből simán kinézem, hogy nem gondolt rá hogy megy, ha nem futtatta a webcamet használó alkalmazást. A led legtöbb esetben nem a működést, hanem az árammfelvételt jelzi vissza, készenléti, standby állapotot is, és ezek messze nem azonosak a működéssel. Ha ilyen általános dolog ezt tudni, miért siklottál el felette ? :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz attila9988 #19 üzenetére

    most akkor mindenáron oda akarsz kilyukadni hogy a csaj a hibás mert saját lakásában mert öltözni vetkőzni dugni a saját tuljdona előtt, és rajta kívül mindenki okos, csak egyedül ő a helikopter ? :F
    Megnézném azért a reakciódat ha egy hasonló pervi 4 éves hugodat kukkolná ilyen módon....gondolom nem húgodnak adnát a sallert, h hülye lány mért a kamera előtt öltöztél...

    apropó, hogy lehet, hogy az okostóniknak mindig van egy pc zseni 4 éves húguk ? ez valami hasonló statisztika mint amikor valami verekedős téma jelenik meg a topikokban és hireteln mindenki 190 centi és 120 kiló lesz vagy hogy is van ez?

    csak egy apropó: itt a környezetemben a szobában van 1 tv, 2 darab hangfalszett, egy számítógép, egy webkamera, egy nyomtató és ezek folyamatosan mennek, netán minden funkció eléréséhez naponta 3x kelleene mondjuk ki be kapcsolnom .....és megjegyzem amellett hogy a 7 led ég, egyik sem üzemel, csak üzemkész.....nyílván a megfelelő alkalmazással fogom működésre bírni, attól röccen be a hangfal, spriccel tintát a nyomtató és a többi....és ez egy átlaguser-metodika, mint ahogy mindenki használ antivírust, tűzfalat, és nem attól várja hogy valaki a távli éterből megszólaltassa a hangfalát vagy elkezdjen netbussal szórakozni a gépén....gondolom a csaj is ebben a hiszemben volt, teljes joggal

    mert ez ugye csak 7 led és akkor mp3at, fényképezőt még bele se vettem, amin szintén van led, világít is még sem fényképez, mégsem játszk le zenét, stb stb....

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz attila9988 #23 üzenetére

    Nem hiszem el hogy mindenki meg akarja nekem magyarázni, hogy egy webkameráját rendszeresen használó nő, nem tudja hogy milyen esetben világít a led, és milyenben nem.

    Én meg nem hiszem el, hogy valakinek az igazságérzete még a 4 éves hugáét sem haladja meg. De ez van, boldogok a lelki szegények....

    "és itt csak egy kis lámpa van". Furcsa, az utakon is, mégis a sofőrök tetemes százaléka hajt át a piroson pedig ott nem kicsi, nagy lámpa van.....na akkor hogy is van ez ? ahhoz sem kell pedig diploma, hogy a piros=állj kontextust magunkévá tegyük....mégsem megy sokaknak

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz copin #25 üzenetére

    de ez tipikusan olyan eset, mint amikor emgerőszakolták a nőt, majd a kapitányságon lecseszték, hogy hülye k*rva mitcsodálkozol, ha így öltözködsz.....

    azért akit kevéske igazságérzettel is megáldott az ég, nem ezen akad ki hogy húúú mekkora lúzer, mert még a ledet sem ismeri mi mit jelent, és különben is, még CS ben sem ad le 3 heccsátot nyolc nanosecundum alatt, de gáz....

    nekem is van barátnőm, nem számítógép zseni, nylván egy nekem átlagosnak tűnő dologra rákérdezve meg tudnám fogni, mondjuk webkamerája nincs, de ha valaki épp akkor kezdene el kamerázni az ablaka alatt, amikor öltözik, nyílván nem őt cseszném le érte, miért nem húzta le a redőnyt.....

    attila99akármi: azért egy átlag felhasználói szemszögből, ha már a ki-be kapcsolást a teljes funkcionális működéssel hozzuk párhuzamba, elég furcsán tudom elképzelni hogy ha elsétálok a laptop előtt, és látom h ég a webcam ledje, amin nyílván hardveres kibe kapcs gomb is, egyből arra gondoljak, valaki megfigyel....inkább, hogy jé, megint bekapcsolva hagytam. USB-s eszközökkel ez kicsit más, mint külön konnektorba csatlakozóval mert ugye kizárt hogy a tavalyi karácsony szelleme benyomja helyettem fizikálisan az on/off gombot, de ha USB eszköznél is ilyet látok, gyors végigfuttatom az agyamban : van antivirus, van tűzfal, nyílván valamimalőr van a kiegészítővel, nem pedig a szervízes rázza a mangófát a monitorja előtt.

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz attila9988 #33 üzenetére

    mennyire speciális, és mennyire sokat eláruló eszköz.....ég a hangfalam ledje, átugrik hozzám egy süket ember, na paff neki, sokat mond neki a led, kb ennyi információ tartalommal bír, azt látja hogy áramhoz jut az eszköz, de hogy megy e a zene vagy nem....hedbengelhetek én neki ezerrel vagy ülhetek kukán, akkor sem fogja tudni....

    apropó, a 35 ös hszben elszóltad magad, állapotjelző ledet említettél, nem pedig működés-visszajelzőt....

    kikapcsolom gépet, ég a monitoron a led, mégsincs kép, akkor msot én vagyok hülye és tényleg nem a működésről ad infót, vagy valami egészen másról ? :) sztem utóbbi

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz attila9988 #38 üzenetére

    én tisztában vagyok vele mit jelent, cska intrikus megfogalmazása volt a klasszikus "én vagyok én te vagy te ki a hülye én vagy te" c játéknak.....

Új hozzászólás Aktív témák