Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rive

    veterán

    válasz copin #25 üzenetére

    A nő vágta hogy nem ok valami...
    Csak, mivel igazából nem értett hozzá, ez megmaradt a gyanúnál - aminek meg utóbb utánajárt szakember segítségével.

    Ahogy azt általában mindenki tenni szokta, ha gyanús neki valami, és nem olyan okos az adott területen, mint itt a topikban elvárás lett hirtelen.

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

  • Kobe

    veterán

    válasz copin #25 üzenetére

    de ez tipikusan olyan eset, mint amikor emgerőszakolták a nőt, majd a kapitányságon lecseszték, hogy hülye k*rva mitcsodálkozol, ha így öltözködsz.....

    azért akit kevéske igazságérzettel is megáldott az ég, nem ezen akad ki hogy húúú mekkora lúzer, mert még a ledet sem ismeri mi mit jelent, és különben is, még CS ben sem ad le 3 heccsátot nyolc nanosecundum alatt, de gáz....

    nekem is van barátnőm, nem számítógép zseni, nylván egy nekem átlagosnak tűnő dologra rákérdezve meg tudnám fogni, mondjuk webkamerája nincs, de ha valaki épp akkor kezdene el kamerázni az ablaka alatt, amikor öltözik, nyílván nem őt cseszném le érte, miért nem húzta le a redőnyt.....

    attila99akármi: azért egy átlag felhasználói szemszögből, ha már a ki-be kapcsolást a teljes funkcionális működéssel hozzuk párhuzamba, elég furcsán tudom elképzelni hogy ha elsétálok a laptop előtt, és látom h ég a webcam ledje, amin nyílván hardveres kibe kapcs gomb is, egyből arra gondoljak, valaki megfigyel....inkább, hogy jé, megint bekapcsolva hagytam. USB-s eszközökkel ez kicsit más, mint külön konnektorba csatlakozóval mert ugye kizárt hogy a tavalyi karácsony szelleme benyomja helyettem fizikálisan az on/off gombot, de ha USB eszköznél is ilyet látok, gyors végigfuttatom az agyamban : van antivirus, van tűzfal, nyílván valamimalőr van a kiegészítővel, nem pedig a szervízes rázza a mangófát a monitorja előtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák