Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz moonman #263 üzenetére

    messenger:
    nem tettem fel buheráló programot hozzá (a-patch vagy más), 15.4.3502.922 van fenn, gondolom frissül ha van újabb, hivatalos weblapról való. Lehet, hogy félrevezető a funkció megnevezése számomra, de az a kép fogadására vonatkozik, vagy nem? Nekem az a bajom, hogy egy sima linket beírok és betölti képmegosztásként, megnéztem webszerver logban, a képet az messenger küldi át, nem a túloldalt töltik le http linkről.

    win update:
    elég sokan szidtuk az ms-t annál a videó driver erőszakos frissítésnél... akinek automatikus frissítésen volt, az csodálkozhatott hogy miért áll vissza mindig több hónappal korábbi verzióra. Nem csak nálam, ph topicból példa [link]
    Intel gma esetén csak opcionálisan ajánlotta fel a régebbi verziót, de ati esetén többször előkerült újra a 9.7-es... csak kézi telepítés vagy az adott update telepítésének tiltása segített.

    Értem én hogy a gyáró készíti a drivert, de ezek főleg grafikus kártyáknál kifejezetten ms számára készített változatok, amiből például kiherélték az opengl támogatást (kezdetektől fogva így van).

    A wmc és broadcom problémám összefügg, 64 bites rendszeren nem lehet rávenni a wmc-t hogy használja a broadcom-ot mert 32bites a filter a 64bites driverben is (írtam nekik hibajelentést, de nem tudom reafálnak-e).

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz moonman #263 üzenetére

    "a windows update bugos, ahogy korosodik a telepítés egyre gyakrabban játssza el hogy üres listát mutat az új frissítések érkezésekor... "
    velem ez kétszer-háromszor előfordult, akkor töröltem a \windows\softwaredistribution mappát, újra beállítottam, azóta nem láttam ilyet.

    Mit kell leállítani ennek a mappának a törléséhez? Megpróbáltam de nem engedi a win mondván, hogy használatban van benne valami file

Új hozzászólás Aktív témák