Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz azbest #262 üzenetére

    "a messengerben is flash reklámok futnak, amelyek valóban képesek felzabálni tetszőlegesen erős processzort."
    főleg, ha lerakod a tálcára. de erre találták ki az A-patch-et, vagy simán írd be a hosts-ba, hogy rad.msn.com, bye-bye reklámok.

    "wlm11 instabil bugos vacak"
    lefagyni még egyszer sem fagyott le.

    "wlm 11 néha arra panaszkodik kép küldéskor, hogy a beszélgetőtárs régi messengert használ"
    én ilyet legutóbb a bétánál láttam, ott az újabbra mondta, hogy régebbi, de 2011-ről 2009-re és 2011-re is szokott menni.

    "néha úgy mutatja, mintha be lennék jelentkezve de senki sem lát és én sem tudok írni"
    én csak azoknak nem tudok írni, akiknek "Appear offline to" vagyok.

    "néha szimplán elszáll"
    sosem szállt még el. párszor volt, hogy 5-10 másodpercre semmire nem reagált, de aztán ment tovább, gondolom network lag.

    "tudtommal nem lehet kikapcsolni hogy a linkként küldött képet rögtön megosztásként betegye"
    "Automatically accept: Invitations to view photos", ha ez nem elég, akkor A-patch: disable photo sharing, amúgy meg szerintem az egyik legkúlabb funkció benne.

    "ráerőszakolták a hotmail-es webes felületre a felhasználókat"
    az, hogy "Windows Live" mond valamit? ez egy közösségi szolgáltatás, annak egy kliensprogramja a Messenger. mit nem lehet kliensből visszautasítani? simán megnyomom, hogy no thanks és kész.

    "a windows update bugos, ahogy korosodik a telepítés egyre gyakrabban játssza el hogy üres listát mutat az új frissítések érkezésekor... "
    velem ez kétszer-háromszor előfordult, akkor töröltem a \windows\softwaredistribution mappát, újra beállítottam, azóta nem láttam ilyet.

    "win update néha fontos frissítésként telepít drivereket, akkor is ha újabb már van fenn"
    sosem láttam olyat, hogy régebbi driverrel felülír újabbat. szerintem itt valamit nagyon benéztél.

    "win update driverek egy része bugos"
    csak annyira, amennyire a többi, ugyanis ezeket is a hardvergyártók készítik.

    "ms féle gma driver"
    mint mondtam, ilyen nincs. az egy Intel driver WHQL aláírással. erre való a problem report.

    "mindenből van 32bites változat a 64bites rendszeren, de windows media center-ből csak natív 64bites van... 32 bites kodekek nem használhatók így vele."
    tény. használj 64 bites codec-eket.

    "broadcom crystal hd problémásan működik alatta, de ez inkább a gyártó sara"
    nem tudok nyilatkozni róla.

Új hozzászólás Aktív témák