Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Hunter

    csendes tag

    LOGOUT blog

    Én vagyok az a réteg, aki hülye fejjel otthagyta az iskolát és csak a nyolc osztálya van.Továbbtanuláshoz is pénz kéne,plusz autó. Az keserít el, hogy az olcsót ellehetetlenítik, a használt újabbak már kevés kivétellel pénztemetők, mert elérték a tervezett futásteljesítményt, utána meg minden hétvégén lehet szervizbe hordani.Ha most váltanék elektromos autóra, az tíz milláról indul, ami számomra abszurdum és nevetséges.Plusz a hátam közepére nem kell egy olyan fostalicska,ami öt méteres, öt üléses, de a hátsó üléssor csak dísz, plusz tolatókamera nélkül semmit nem látsz vele hátra.Napi szinten pörgetem a Vezesst, Totalcart, Speedzone-t, Alapjáratot, és nagyon idegesít, hogy tíz millió alatt nincs autó.Kivéve a Daciát. Szeretek autózni, de abba mi az élmény, ha csak közel megyek hozzá, már kinyílik, beülsz, fékpedál, rámolsz egy D -t és mész??? Rohadtul el vagyunk kényelmesedve, tisztelet a kivételnek, és azért tömik tele az autókat mindenféle baromsággal, mert egyre több a nemtörődöm, lusta ember.Köszönjük nekik az új világot. :C :(((

    [ Szerkesztve ]

  • Jack Hunter

    csendes tag

    LOGOUT blog

    Megvilágosodtam! Az van, többek között, hogy minden elfogyóban van.Pl a földgáz is.Tudtad, hogy történelmi szintre süllyedt az európai földgáz tartalék? Ezért is drágul minden. Mindet összefoglalva:kisembernek nem kell autó, pláne nem új. El kell engedni, azt a tévhitet, hogy mai viszonylatban össze lehet egy új autóra spórolni. Most már kíváncsian várom, mikor pukkan a lufi, mert nem mehet a végtelenségig a minimálbéremelés, amilor lassan minden elfogyóban van.Aztán, ha majd minden elfogyott, nem lesz víz, gáz, benzin, na akkor tudunk majd kedvezményesen villanyautót vásárolni. ;]

  • Jack Hunter

    csendes tag

    LOGOUT blog

    Ja, a vezetési "élményről". Olvastam itt valamelyik hozzászólást, hogy zavarja az index, meg a váltó használata,és idegesíti a többi őrült közlekedő.Neki üzenném, hogy nem minden fekete-fehér, vannak az őrültek, a mazsolák, meg a normális közlekedők, amik között elmosódott határok vannak.Ha idegesít az autóvezetés, talán jobb ha nem ülsz volán mögé, és tévedés azt hinni, az a vezetési élmény, ha most jól bebüntetőfékezek, bevágok a másik elé.Az az őrültek kiváltsága, akikkel fokozott türelmességet érdemes tanúsítani.Kötözködni, megtorolni nem érdemes, egyedül is össze tudja törni magát. :D
    Vezetési élmény az, ha megfelelő helyen, időben másokra vigyázva feszegetjük önnön és az autónk képességeit.Az átlagautós meg örül, hogy egyenletesen jár a motor, suhan a táj, és kényelmesen elér a-ból b- be.

Új hozzászólás Aktív témák