Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Killing #15 üzenetére

    Mert egy fillért se költenek hálózatfejlesztésre, behúzzák a kábelt a világvégére is, megrendelheted a netet náluk, aztán ha aláírtad a hűségszerződést, vigyorogva mondják, hogy ja túl messze vagy a telefonközponttól az internetkapcsolat létesítéséhez. Fel kéne már fogni, hogy manapság nem a vezetékes telefon miatt kötik be az emberek a telefonkábelt(vagy nem csak az miatt) hanem inkább az internet miatt.

    Thanos was right.

  • Allien

    veterán

    válasz Killing #23 üzenetére

    A TVnetwork egy trágya cég. :DDD Tapasztalat, igaz, hogy "csak" TV elöfizetésem volt. De ahol lakok megcsinálták, hogy direkt nem küldtek ki egy februári számlát. Szépen halgattak róla (figyelmünket elkerülte, ergo azért mondhatnánk, hogy hibásak vagyunk, de nem így van). Novemberben szó nélkül kikapcsolták. Azért szídom őket, mert első körben normális cég jelzi a problémát, még a "T" is. Ezek nem. Másrészt, NEM egyedül jártam így, lakó telep szerüségen lakok, sok emberrel beszéltem erről, és azt a februári számlát másoknak se küldte ki a cég. Gondolom azért, mert ugye vissza kötési díjat számláznának (jól jött volna mint bevétel karácsonyra), de mi, meg mások is lemondták, és váltottunk tömegessen T-Home-ra. :P
    Tipikus fagyi vissza nyalt eset. Ráadásul, nem 1x volt másoknak is, hogy direkt olyan csekket küldtek, melyeket a posta nem tudott lekezelni (olyan ákom-bákom nyomtatásu volt), és külön kellett az ügyfeleknek kuncsorogni másik csekkért. :K
    Természetesen, bizti van, akinek nem volt rossz tapasztalata. :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Killing #26 üzenetére

    Megnyugtatlak a Tvnetwork ICE net szegeden tökéletesen hozza a 20/10-et és nem kéne összehasonlítani sem a kábeltévés sem az ADSL nettel mert semmi köze hozzá mivel UTP kábelen megy a net és azon is jön be a lakába illetve az utcán meg optikai hálózat van.
    Szóval látatlanban szerintem ne nyilatkozz olyanról amit még nem próbáltál.
    A másik hogy a Tvnetwork csak bérli az ADSL hálózatot a T Home-tol vagyis a gondok alapból nem a Tvnetworknál vannak hanem akitől bérlik a hálózatot.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Killing #30 üzenetére

    Maga a telefonos ügyfélszolgálat sokat javult, de még nem 100%-os viszont még mindig jobb mint a T Home telefonos ügyfélszolgálata ahol semmit nem tudtunk elintézni mert totál hozzá nem értők ülnek ott, mikor azt mondta a T-s ügyfélszolgálatos hogy a kábelmodem nem füstölhet el és hogy olyan nincs már akkor leszűrtem a véleményem rolluk. A tvnetwork nél idáig a személyes ügyfélszolgálattal volt a legkevesebb bajom idáig minden panaszomra volt megoldás vagy kártérítés mikor majdnem 1 hétig nem volt net egy swich miatt a házban, gond nélkül kaptam kártérítést. Meg kell jegyeznem hogy december óta (mióta az új optikai hálózatra terheltek át) azóta tökéletes a net és tényleg megvan a 20/10-es net sőt még kicsit több is.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Killing #32 üzenetére

    Szegeden biztos van a 20/10-es ICE net és bizony nincs korlátozva a p2p és mint írtam ennek semmi köze az ADSL rendszerekhez mivel ez optikán megy az utcákban majd a lakásokba és a házakba UTP kábelen megy be és nem érzékeny a távolsága sem mint az ADSL.

    Ezt a sebességet 1 szolgáltató sem tudja biztosítani ADSL rendszeren még igazán VDSL esetén is bizonytalan mert ott is beszól a távolság míg itt nem.

    Az ADSL sajnos egy elavult technológia ami csak toldozgatva foldozgatva van, de lényeges áttörést még mindig nem értek el azzal kapcsolatban hogy ne legyen érzékeny a távolságra.
    Sajnos Magyarországon nem csak a távolság hanem a kábelek kora és állapota is erősen befolyásolja mivel sok helyen még mindig a 20 éve lefektetett kábeleket használják ami már össze vissza van toldozgatva foldozgatva.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák