Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz .mf #31 üzenetére

    Nem érted. Az FF jobb, mint az m4/3, készpassz. Olyan, mint a pénisz: zuhanyzóban is a nagy a menő, az, hogy nem áll fel, már a gazdája titka marad.

    De komolyan (ezt most nem neked, hanem általában): fa.ért jön elő újabban elő állandóan ez az ff jobb mint az m4/3 vita???

    Szerk: Stauffenberg: semmivel. Csak éppen nem értem (és talán a macska sem), hogy miért jön elő újabban állandóan az ennyiértffdslrtlehetkapni kártya.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • Ijk

    nagyúr

    válasz .mf #31 üzenetére

    Minek kellene egy egész készlettel szaladgálni? Most voltam Szlovéniában, csak a D200+18-70 volt nálam, meg az állvány időnként (Ezzel nyomtam le egy félnapos túrát gond nélkül). Ahova ezeket nem vittem el, oda milc-et sem vittem volna, maradt a telefon ami a zsebemben volt. Kicsit túl van lihegve ez a súly dolog, senki nem rokkan bele egy váz+obi cipelésébe. Nyilván egy kicsi mft váz palacsintával azért kényelmesebb, főleg ha gyereket is vinni kell, de ott meg annyi kompromisszumot kell kötni hogy sok hobbistának csak második váznak jó.
    Persze biztos van aki több obit magánál akar tudni, és nem akar DSLR rendszert cipelni, nekik megfelel, mégha ár-érték arányban elég pocsék is. De hát a luxust meg kell fizetni. ;]

    Freddy76: Azért kerül szóba a FF, mert ebbe az árkategóriába már az is belefér. Lehet hogy most éppen milc lázban égsz, aztán mondjuk fél év múlva ha rászánnál ennyi pénzt komolyan elgondolkoznál egy FF vázon.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák