Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz Dj Balloon #41 üzenetére

    Az FSP, Chifi, Enermax (és még vehetjük ide a Seasonic-ot is, meg még pár egyéb gyártót, akik általában csak a belsőt adják, de saját néven futó tápjuk nincs) igenis jobb, mint a TT(-k többsége minőségben, és ide értve az ár / érték arányt is).

    1 és 2: hibás cucc minden gyártó minden termékénél lehet. Én is láttam már régen Enermax táppal döglött hardvert, de ne mondja már nekem senki, hogy ettől hígf*s...és a minőségi táp meg épp attól minőségi, mert ha meghal, magában teszi.
    A TT-dnek a belsejét a CWT szállítja, ez egész jó, de fenntartom, hogy akad jobb. Egyébként meg rengeteg Sirtec beles Thermaltake táp van - és nem mellesleg az általad sz*rozott Chieftec-ekben régen szintén ez a belső dolgozott.

    3: valószínűleg a 410W-os Chifiről beszélsz, ami köztudottan szériahibás volt, a standby kör hibásodott meg bennük. Ez gépre nem veszélyes, cirka 2K-ból javítható.

    A Coolink-et a gyenge kondik miatt nem szokták ajánlani, a Zalman meg nem gyárt tápot, csak matricáz, a Corsair-hez hasonlóan. A Zalman FSP-t (ami ugye nem jó :P ), a Corsair zömmel Seasonic, kisebb részben CWT belsőt használ. Asusban Delta belső van, és ugyanez van a Chieftec-ek nagyobb részében is - ami szerinted sz*r :DD

    A gépedet egyébként egy Corsair HX620 röhögve vinné. És mindent tud, amit a TT. Csak nem kerül 60K-ba :P Szerinted a TT a legjobb, használd boldogan, és ne romoljon el sose. De én nem szívesen fogok ajánlani TT tápot senkinek...van attól jobb alternatíva is szvsz.

    Tecsós gépekbe meg nehogy azt hidd, hogy Chifit tesznek...jó lesz a pórnépnek a Codegen, Mercury, LC-Power, Gaba, Q-tec ötösfogatból valamelyik :O

    A másik: olvasd el a Melyik tápegységet vegyem? topicban az 1. hozzászólásban lévő tápajánlót...nincs közte TT.

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák