Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Akinek elég egy plusz kijelző,az tegyen próbát az elsővel...
    http://www.speedshop.hu/termekek/49482/sonyericsson-liveview.html
    7 rongy,én 4990-ért vettem karácsonykor...EZ sem tud többet majd.NEM vízálló,DE kényelmes,kicsi,lehet vagizni,ha SE androidos telód van,amire jó,hogy olvasd a szöveges üziket(Facebook,stb.is,állapotjelentések is,de rengeteg eseményt tud jelezni,még a rendszer dolgait is,hogy pl.elérheő wifi hálózat,ilyenek,akksimerülés!),lásd,ki hív,vezéreld a zenelejátszót...elég ez,bagóért.Az utódja se tud többet,ez az utód sem fog...viszont aktív embereknek kötelező darab,akik nem szeretik előkapkodni a telót,DE fosósok,hogy valamiről lemaradnak...ezzel nem fognak.4-5 nap akksi,és az időt is mutatja :) Én nagyon megszerettem,DE ennyit ér,amit ezek a cuccok tudhatnak.És ráadásul ennyi van egy jobb átlag karóra is,nem nagy,nem nehéz,vannak hozzá pluginek...DE szigorúan Sonyericsson telóhoz,bármit is mondanak!Nekem se megy a tabommal,pedig app felmegy,működik,óra csatlakozik...szóval marketing,hogy mással is.

    Nekem 1 hátránya van....hogy 0 szinten vízálló,és ez komolyan vevős,a gombok mellett BELELÁTNI!De fél év alatt nem ment bele semmi,szösz se,a kijelző alatt sincs por,stb.A 4 széle érintős,az OK gomb...de ez nem baj,legalább ha megvakarom a s...em,nem hívom fel a fél telókönyvet,és így az ember a szélét taperolja,automatikusan nem takarja el a kijelzőt!

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák