Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz FTeR #21 üzenetére

    nem az a baj hogy az ms a "szülő"
    sőt, legyen is szabványos (ergo nyílt) a formátum
    de!

    1.) ezt ne úgy akarják elérni, hogy teljesen nyilvánvaló módon megbundázzák a szavazást
    2.) legyen olyan minőségű a javaslat, hogy megérdemelje a szabvány elnevezést - ergo legyen TELJESEN nyílt, konzekvens, minőségi

    amúgy mindkét problémáról sokan, sok helyen írtak már

  • DarkByte

    addikt

    válasz FTeR #21 üzenetére

    Na azért a fingom sincs dolog nem áll helyt. Használom mindkét formátumot, nem napi szinten, de belelátok nagyvonalakban abba, hogy hogyan épül fel egy ilyen dokumentum fájl. Ha úgy nézzük tényleg nem tudom megmondani hogy melyik XML egységfájlnak milyen szintaxisa van, melyik element hogyan használható és kombinálható másokkal. Mint fent is írtam, akartam egy J2ME-s fájlnézőt készíteni odt fájlokhoz, de a specifikáció komplexitása miatt ez napolva lett, mert nincs rá időm, vagy ha igen, akkor meg gyakran kedvem nincs. :B Feltételezem hogy akik hozzászóltak ehhez a hírhez azok sem tudják mindannyian ilyen részletesen, így hát úgy gondolom van nekem is jogom ide írkálni. :U (egyébként sem jellemző rám hogy olyan témákban szólalok meg amihez közöm sincs) Az alapján foglaltam állást hogy véleményem szerint mindkét formátum elég jól használható. Ugyan mindenkinek szíve joga valamelyik zászló alá beállnia, gondoltam most én írom le ide, hogy szerintem itt sem minden csak fekete és fehér.

    Egyébként mostanában kevés ember reagált a hozzászólásaimra így még nekem kellene örülnöm hogy van kivel társalogni. :D :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák