Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz BabMester #46 üzenetére

    Mi értelmeztük. Akkor sem fogod tudni. Hiába mész be az elektronikai szaküzletbe, hiába próbálod ki. S20+ kb kb 4 hónapig szenvedett a zoommal. Válasz? Jön rá frissítés.
    Ezt te honnan fogod tudni eldönteni? Amit 7heads írt, a tesztek kis százalékában emlegették ezt.
    De ha ennyire magabiztos vagy, akkor fáradj be légy szíves a készülék topicjába, és mond meg az első körös panaszkodó embereknek, hogy hülyék.
    Én ezt nem merném megtenni, mert egy: nem vagyok ostoba, és kettő: nem ők a hibásak, nem ők az ellenség, hogy ilyen gyerekesen fogalmazzak, hanem a Samsung, aki ilyeneket tesz le a nagyérdemű elé a felépített marketingje hátán.

    De amúgy több gyártónál is előfordult, hogy bizony az első körösek szívtak. De te ezt nem tudod kivédeni, mert az élet bármely területén lehetsz te is első körös (autó, mosógép stb), és gondolom nem szeretnéd, ha lehülyéznének, degradálnának emiatt.

    Jó dolog elsőnek lenni, mutatni, hogy nekem van ilyen, csak sajnálatos, ha egy többszázezer forintos készülék ezt nem tudja maradéktalanul betölteni, ráadásul még meg is szólják, hogy minek vette meg annyira hamar.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák