Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarQs

    senior tag

    Elméletben - hogy a vissza nem fejthető, titkosított, algoritmizált alfanumerikus kód, a HASH elkészítése után mindenféle adatot törölni kell - szerintem a koncepció nem annyira rossz.

    Persze gyorsan tegyük hozzá, hogy az elméletet igen ritkán szokta követni a hibátlan gyakorlat, így nem oktalanok a félelmek, illetve, nem értem minek a HASH-hez az írisz, meg a véna. Név, személyi ig. szám, anyja neve, lakcím már nem elég?
    Esetleg az alsó szimeringem belső átmérője, annak rugalmassági modulusa? Az nem kell? ;]

    Van egy sejtésem amúgy, hogy az új fradi pálya miatt a szigorítás -> nem lesznek kerítések a lelátók (székek) és a fű között. Konkréten, a reklámtáblákon kívül semmi nem lesz közöttük - mint nyugatabbra.

    [ Szerkesztve ]

    "Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

  • MarQs

    senior tag

    válasz CloZee #15 üzenetére

    Ált. nem a "fejlesztés" használata, hanem a mögöttes tartalom a problémás -> értsd: adatkezelés.
    Mindig ennél a pontnál buknak el, vagy ki bizalom és egyebek terén az ilyesmi projektek/nagy botrányok. Pölö, a féltékenységből asszonya után kémkedő NSA alkalmazott. LINK (Mondjuk ez még dupla csavar is, mert eleve NSA, meg ugye "az asszony után"...)

    Más tészta, de nekem amúgy köbö csak halvány lila gőzöm van róla, hogy miért írhatta HANDO88 azt, amit, de igazából nem is akarom tudni a miértjét - nem igazán érdekel a hülyeség...

    [ Szerkesztve ]

    "Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Új hozzászólás Aktív témák