Új hozzászólás Aktív témák

  • gLes

    őstag

    Én ezt úgy hívom, hogy ''vissza a kályhához'' effektus, mert ha így elfelejtek valamit, akkor visszamegyek a ''kályhához'' és jó esetben újra eszembe jut :U

  • talmida

    Közösségépítő

    Nagyon tetszett! Ügyes vagy! ;) ..és ''káromkodás'' sem volt, ha jól emléxem ;)

    Ez a rész is nagyon jó:

    Becsengetett és én bocsánatot kértem, hogy gatyában fogadom, nyári meleg.
    Nem törődött vele, leültünk beszélgetni. Cikáztak a gondolataink, kóstolgattuk egymást. Próbáltam alul maradni és nem villogni, mert általában elvérzek. Legyen szó bármilyen tudomány ágról. Pétert hagytam beszélni, nekem az jobban áll ha hallgatok és megpróbálok okosan figyelni. Rögzíteni a szavait nem esik nehezemre. Abból táplálkozom, bárki mond valamit elraktározom és később valamibe beillesztem.


    :C

    meg ez is:

    A jövő egyelőre még kétséges de szeretnék egy lovat is magam alá. Azzal járok majd a boltba. Átölelem a nyakát, kikötöm, amíg megveszem a friss kenyeret, s poroszkálok. Mindenhova poroszkálok vele.
    Elárulok egy titkot, amit kevesen tudnak rólam. 40 éves vagyok és még nincs jogosítványom. Autót csak álmomban vezettem, de alvás közben is elég furcsán. Soha nem találtam a kormányt vagy kereke nem volt meg, morbid, absztrakt álmok éjjelente.
    Mindig kerékpárral jártam s mindenhova. Budapesten 20 éve élek és mindent sikerült megoldanom kerékpárral. Nem lehetetlen de függővé válhatsz. Én az vagyok. Sarki gyógyszertár kb. 200 méter de oda is azzal megyek.


    Cool! :DD

    Lovat én is szertnék, meg bárányt is .. :DDD


    +

    A 20. Zsoltárból idézve kívánom, hogy minden álmotok valóra váljon:

    ''Hallgasson meg téged az Úr ....és teljesítse minden szándékodat.'' :Y

    [Szerkesztve]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák