Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Furky

    őstag

    Ez velem is megtörtént!
    Felhívtak, hogy nyertem, ugyanúgy a t-mobile nevében, illedelmesen, de csak 3 milliót nyertemm és cserébe kellett volna vegyek 20ezerért feltöltőkártyát, 2 10ezrest, vagy milyent, akkor még előfizetéses voltam mondjuk... De jóváírják a számlámon. A feladat, diktáljuk be a eltöltőkárty kódját. Volt rá 15 percem, hogy megszerezzem őket, mondom oké oké, megyek.
    Felhívtam a t-mobile-t, hogy mivan, mondták, hogy ez csalás, mondom oké, köszi:)
    Jön a nyereményjátékos telefon 15-20 percen belül, azt kérdi na sikerült-e szerezni feltöltőkártyát, mondom neki nem volt 10ezres feltöltő, csak kisebbek, aszondja a tag, nem baj, az is jó, mondom oké, de most már otthon vagyok, nem baj, ad még 15 percet :D
    Adott is, ekkor már vígan mesélem msn-en többieknek, hogy mi van, aztán jön a hívás késve
    kb 40 perc múlva csak, formális szöveg megint, mondom nem volt elég 5000es sem, csak kisebbek, nem kaptam 20ezerért 5000es feltöltőt:) Adott még 15 percet, aztán amikor legközelebb keresett, nyomatta ezerrel, hogy: "de uram, nem akar nyerni?". Mondom de:) de nem tudok szerezni feltöltőkártyát, aztán fogta, és egy kis anyázás után lecsapta a telefont ez a kedves hang:)
    óóó a fenébe, hogy csak most találtam ezt a cikket meg :C

Új hozzászólás Aktív témák