Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csapos2

    addikt

    válasz joghurt #9 üzenetére

    A polarizátor az egy fólia, és rajta van az LCD-n, nem benne. [link] leszedve így néz ki. ;)

    Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

  • Yaye

    őstag

    válasz joghurt #9 üzenetére

    Fresnel vs ''prizmás fólia'':
    Az elvük szerintem hasonló lehet, csak az előbbi körkörös, utóbbi totál lineáris.

    ''Tételezzük fel...'':
    Azok csak ikonok ;] Amúgy nyugodtan tételezd fel. Az archicad pl asszem tök tiszta oktatási verzió, a másikat nem tudom, de nem én voltam :P

    Racecam: Hogy része vagy nem része a polarizátor a panelnak, az nézőpont kérdése. Leszedni biztos nem lehet róla :P És nem is működne nélküle a panel, szóval szerintem mondhatjuk, hogy része.

    Lapa:
    A tasztatura is kapott a ''tisztításból''. Bekapcsolás közben össze-vissza pityegett, maguktól ugráltak elő az ablakok meg menük, szerkesztéskor csak úgy zúdult a sok ííííííí betű, meg ilyenek. Sajnos a tasztatúrapanel nem volt szétszedhető (100 gombot kellett volna épségben lepattintgatni, majd 100 kis filigrán műanyag X-mechanikát egyetlen törés nélkül kiszedni, amit sansztalannak ítéltem. És azt még nem is említettem, hogy a gumiharangocskák ragasztva voltak a fóliára. Így csak alaposan ki lett öblögetve tiszta vízben, majd hosszasan szárítgattam, de sok billentyű vagy tök halott maradt, vagy másikkal párban szinkronban működött (tehát mondjuk a ''z'' vagy a ''j'' betű lenyomására is mindig ''zj'' íródott ki. Ekkor kapott egy újabb mosást, de ez már sok volt neki: innentől se kép se hang. Hétfőn még megpróbálom utoljára, de nem fűzök hozzá különösebb reményt. Nem baj, a gombok jól jönnek majd ha a cserebillentyűzet megkopik idővel.

Új hozzászólás Aktív témák