Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz Salmi #4 üzenetére

    Ez nálam az exemmel fordult elő rendszeresen. Nagyon hiányzott, gondoltam felhívom. Beütöttem a számát, épp megnyomtam a tárcsázó gombot, de ahogy megnyomtam befutott a hívása és ahelyett hogy tárcsáztam volna felvettem a telefont és meglepődve hallgattam ahogy hallózik bele... A másik az sms. Írtam neki szép hosszút, épp kiírta hogy üzenet elküldve amikor csipog a telefonom és ő írt. Ezek rendszeresen előfordultak régen. Hiszem hogy két ember között ki tud alakulni valami emocionális kapcsolat, amivel érezni tudják a másik gondolatát, jelenlétét. Szintén előfordult ilyesmi nővéremmel, de velük más formában. 5 évig éltek együtt a párjával és egyszer amikor mentünk haza késő estre Pestről, akkor síri csöndben ültünk a kocsiban, a rádió se szólt, mindenki kicsit fáradt volt már. Egyszer hirtelen megszólal ugyanabban a pillanatban nővérem és a barátja: ''Milyen kihaltak most az utak és milyen fáradt vagyok!'' Ahogy a 2 hang teljesen összecsengett kirázott bennünket a hideg. Nem néztek egymásra, de ugyanabban a másodpercben és ugyanazt mondták. És ez sokszor fordult elő, szinte már tudták a másik gondolatait. Félelmetes :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák