Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    hehe...ilyen cikket nem si tudnék írni mert eszmbe jutnánaka régebbi idők és elkapna az agygörcs tuti.
    De kommentelve:

    Hát bevallom voltam így én is, régebben sok évvel ezelőtt, hogy felbaxott egy gém odavágtama cd-t a falhoz, vagy a bill.en illetve egéren vezettem le azta fizikai fölényt amit a gémben nem sikerült. :C
    A netán a gép kapott odlalról felülről 1-2 sallert :C

    Aztán rájöttem ilyen gémek már enm tudnak felidegesíteni, rájöttem a legangyobb verés a gémnek, az uninstall 5 perc után, és onanntól ezt alkalmazom, ha netán néha mondjuk 100/1x elkap az agybaj kilépek, és belépek oylanba ahol tuti sikerélményem lesz.

    Szint egytől 1ig az FPS-ek azok amik fle tudják dobni az embert, de mivel egyre jobab leszokoban avgyok ezekről , mivle nem tudnak már újjat szépet , szebbet jobbat mutatni nekem mitn az elöző angyok, így ez a dolog így pláne elmúlt rólam.Ami meg tetsze bika gép kell hozzá, ott meg az dobna fle enm emgy full graf.on inkább úgy állók hozzá, áhhh meg se szerzem ugyis szaggatni fog , nehéáz lesz...meg ugyis hüly ekeycardot kellkerensi meg osonni lopakodni...áhh az enm az én világom.
    A doom3 speciel abbahagytam mer tidő után halálfélelmem lett és nem volt ekdvem így jáccani nem éreztem jól maga mikor jáccottma vele, a hasonszörű q4 meg 1 nagy nulla szvsz mindne téren.

    A legelvetemültebbek szerintem a CS-sek, na arra szintr eén nem akarok lesüllyedni, de eza Halos srác se kispálya, régebben nálam is elfordultka ilyneek :DDD

    Rájöttem a 4kerkűek világa fog mega gémekben leginkább, vagy esetleg fps ami klaszs graikával bír és új dolgot vonultat fel.Az autós dolgok általában jól mennek elsőre, így soka sikerélmény, igaz kevés a szép graf.u de legalább ami van abba van időm profi lenni mert nicns az a kényzser húúú jöna kiegészítés folytatás ninc ssok idő vele nyomulni.Gondolom lassna lesett az NFS-ről bezsélek. :C ..Autós gémek nem nehezek, és gépigényük se vészes.

    A másik kategória a focis gémek, ezek nem nyujtanak smemi ujjat 1-2 bajnokság után megunom őket, nicn sküzés, nagy az ugrás a szintek közt, egyiken 6 góllal ynerek, másikba 6ot kapok ninc átmenet .Nehéz szép mozdulatokat megvalósítani.így meg uncsiak lesznek számomra.


    Stratégia alpból enm érdekel, mer tén enmt anuln gondokodni akarok hanem kiakpcsolodni gém közbe, ami teztsik aza state of war és a swine ezeket soxor végigtoltam...fúú most jut eszembeSOW...mindne télen végignyomtam...hol is van :B Itt vana másik elvetemütl kategória az WOW...őroluk ugynaza véleményme mint a CS-sekről.szánalmasak.

    Na kb ennyit.



    [Szerkesztve]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák