Új hozzászólás Aktív témák

  • Niquis

    aktív tag

    Figyu, a Zoltán az a teljes neved, a maga komolyságával. Ahogy viszont nekem eddig pár írásodból, meg a régebbi hirdetéseidből:D lejött, elég bohókás fickó vagy. Ezek után csodálkozol, hogy mindig becéznek valahogy?;)
    Tetszik az írás egyébként! Én István vagyok, annak minden ''szexisségével'':D - tényleg, miért pont ez a jelző? Kell az olvasó?:)
    Nálam úgy működik a nevek szeretete, hogy amelyikhez konkrét (vagy félkonkrét:) ) emlékek révén pozitív tapasztalatok kötnek, azokat szeretem. Plusz még párat a hangzása meg mittudoménmi miatt. Ilyenek: Diána, Kriszti, Andrea, Tícia, Martina, ... hosszú a lista!
    A vezetéknevemet viszont erősen gondolkozom, hogy megváltoztatom, mert akiét örököltem, igazából semmit nem tett azért, hogy ezt most másként gondoljam. Nagyapámat viszont annyira tisztelem, az ő nevét büszkén viselném. Szinte csak a megszokás, meg a büro-procedúra tart még emellett, meg ilyen hülye félelmek, miszerint ha felvenném, akkor tuti nem lennék méltó a nevére.
    Nahát ez elég coming-outos lett.:)Remélem nem baj, mert ha de, már mindegy.:)

    "És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

Új hozzászólás Aktív témák