Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz enginev3.0 #919 üzenetére

    Így van. Mégse vesz mindenki Dacia Dustert. Vsz csak az van, hogy egy ilyen nyitás korán reggel már van, ahol ingerküszöb felett van.
    Én pl egyértelműen a szoftverkörnyezet miatt használok iPhonet. A dizájn most nem tetszik (4-5-ös széria jött be igazán), és k drága is. De pl az előzőt még mindig 180e körül tudom eladni, így pl az új már nem annyira sok. És eléggé megbízható is. És könnyű kezelni. Mondjuk most nekem mindegy lenne, nyilván megy az Android is, de pl a szüleimnek nem. Az iPhone 75 évesen is kezelhető és érthető, ugyanez nem ment egy Xiaomival. A gyorstöltés megoldható... az, hogy a 11-ben nincs benne, inkább csak elvi kérdés, az Aliról egy jobb minőségű PD töltő kb 5-6e forint. Igazából senkinek se tétel.
    Az akksi épp pont jó, sőt javult. Az IPS meg van akinél előny. Egyszer elcsábultam egy Xiaomira, nem volt rossz, de nem ugyanaz, kedves kis telefon volt, elcseréltem egy antik tükörre. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák